Akrep Final Mi Yapıyor? Akrep Dizisi Neden Bitti?

Akrep Final Mi Yapıyor? Akrep Dizisi Neden Bitti?, arayışı içine giren okurlarımız için Akrep Final Mi Yapıyor? Akrep Dizisi Neden Bitti? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Akrep Final Mi Yapıyor? Akrep Dizisi Neden Bitti? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Akrep Final Mi Yapıyor? Akrep Dizisi Neden Bitti?

Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim, Çağdaş Onur Öztürk, Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Müge Su Şahin, Demet Gül, Bertan Asllani, Esila Umut, Taha Baran Özbek, Feyyaz Gümüş gibi isimlerin olduğu Akrep dizisi final bölümü ile yarın akşam ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 

Perşembe akşamlarının bi hayli beğeni alan dizilerinden olan Akrep dizisi reyting listesinde yenik süşerek final yapıyor. İlgi çekici hikayesi ve tecrübeli oyuncuları ile seyircisini kendisine çekmeyi başaran Akrep dizisi reyting kurbanı olan diziler içinde girdi.

Masumlar Apartmanı İnci neden ayrıldı? Farah Zeynep Abdullah neden diziden çıktı?

Masumlar Apartmanı İnci neden ayrıldı? Farah Zeynep Abdullah neden diziden çıktı?

Bir anne ile kızın savaşını anlatan Akrep dizisi 26. bölümü ile veda edeerek ekranda yayınlanacak. 1441 Production şifrketindan İrfan Şahin’in yapımcılığını üstüne aldığı Akrep dizisi istediğimiz reytingleri bir türlü yakalayamadı.

Önce günü değiştirilen dizi yine mühim rakiplerin olduğu Perşembe gününe konuldu ve reyting şansı kalmadı. Kanal D’de Camdaki Kız ve ATV’de Bir Zamanlar Çukurova’ya yenik düşen Akrem final bölümü ile elveda diyecek.

Gökçen Usta’nın yönetmenliğini yaptığı, Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün konusunu yazdığı Akrep dizisi 26. bölümü itibari ile final yapacak. 

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker