Diziler

Alev Alev Final Bölümünde Neler Olacak? Dizi Sonrası Yeni Projeler Açıklandı!

Alev Alev Final Bölümünde Neler Olacak? Dizi Sonrası Yeni Projeler Açıklandı!, arayışı içine giren okurlarımız için Alev Alev Final Bölümünde Neler Olacak? Dizi Sonrası Yeni Projeler Açıklandı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Alev Alev Final Bölümünde Neler Olacak? Dizi Sonrası Yeni Projeler Açıklandı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Alev Alev Final Bölümünde Neler Olacak? Dizi Sonrası Yeni Projeler Açıklandı!

Sadakatsiz 31. Sezon Finali Fragmanında Şok! Sadakatsiz Yeni Bölüm Neden Yok? 26 Mart Çarşamba 2021

Sadakatsiz 31. Sezon Finali Fragmanında Şok! Sadakatsiz Yeni Bölüm Neden Yok? 26 Mart Çarşamba 2021

Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Erkuvvetli’nün başrollerinde olduğu Alev Alev dizisi yarın 27 Mayıs 2021 Perşembe günü ekranda yayınlanacak final bölümü ile ekranlara veda ediyor.

Ülkemizin kanayan yarası olan kadına karşı şiddet ve kadın cinayetlerine dikkat çekmek isteyen Alev Alev dizisi reyting listesinde istediğimiz başarıyı yakalayamadı. Alev Alev dizisi reyting savaşını yitirerek final yapıyor. 

Alev Alev dizisinde Demet Evgar’ın oynadığı Cemre kişiliğinin geçtiğimiz bölüm yaptığı basına konuşma sahnesi sosyal platformda gündem olmuş ve alkış almıştı. Kadına karşı şiddete dikkat çekmek maksadıyla çekilen dizide sona gelindi.

Cemre, Çiçek ve Rüya adlı 3 kadının hayatlarının birbirine dokunması ile gelişen hadiseleri izlediğimi Alev Alev yeni sezon onayını alamadı. Yarın ekranlara elveda diyecek olan dizinin fragmanında Cemre ve Ozan evleniyor.

Alev Alev 28. bölüm olan final bölümünde Ozan ve Cemre evlenirken, Rüya ve Ömer çifti ise bebek bekliyor. İskender ise gözaltına alınıyor.

Alev Alev dizisi final yapar yapmaz dizinin oyuncuları yeni projelerine ekranlara gelecek. Dizinin Rüya’su Dilan Çiçek Deniz Magnum’un reklam yüzü olurken, dizinin Cemre’si Demet Evgar ise Bergen filminden teklif aldı. Serenay Sarıkaya’nın çalışmadan ayrılması üzerine ünlü şarkıcı Bergen’in yaşamının anlatılacağı film için Demet Evgar’a teklif gitti.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı, konusunu Burcu Görgün’ün yazdığı Alev Alev dizisi yarın ekranlara 28. bölümü ile elveda diyecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün