Skandal! Jinakolog Doktor Hastayı Kendi Spermi ile Hamile Bıraktı!

Skandal! Jinakolog Doktor Hastayı Kendi Spermi ile Hamile Bıraktı!, arayışı içine giren okurlarımız için Skandal! Jinakolog Doktor Hastayı Kendi Spermi ile Hamile Bıraktı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Skandal! Jinakolog Doktor Hastayı Kendi Spermi ile Hamile Bıraktı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Skandal! Jinakolog Doktor Hastayı Kendi Spermi ile Hamile Bıraktı!

Amerika’da New Jersey eyaletinde bir kadın, 38 yıl önce doktorunun kimliğinin açıklanmasını istemeyen bağışçıdan bulduğunu dile getirdiği fakat kendi sperminini kullanan doktora dava açtı.

Sedat Peker Defne hanımın evinde kalp krizi olayı ne? Defne Samyeli evinde kim kalp krizi geçirdi?

Sedat Peker Defne hanımın evinde kalp krizi olayı ne? Defne Samyeli evinde kim kalp krizi geçirdi?

Bianca Voss 75 yaşındaki kadın, gizlice kendi spermini tercih ederek çocuk sahbi olmasını sağlayan jinekolog Martin Greenberg’i tıbbi tecavüz’le suçlayarak dava açtı.

Bianca Voss, 1983 senesinde, doktor Greenberg’e sperm bağışıyla çocuk sahibi olmak istediğini, bulunan sperm için 100 dolar ödediğini ve bir yıl sonra kızı Roberta’nın dünyaya gözlerini açtığini dile getirdi.

Bianca Voss, emekli olduktan sonra Florida eyaletine yerleşen Greenberg’in kızının biyolojik babası olduğunu, DNA karşı karşıya geldirması yapan bir şirkete başvurup öğrendiğini açıkladı.

Bianca Voss’un avukatı Jason Kane konuyla alakalı olarak;

“Davacı, Davalı’nın kendisini hamile bırakmak için kendi spermini kullanmasına asla izin vermezdi. O zaman donör olacak kişi için, hiçbir şart koşmamış yalnızca tek şartı kimliğinin açıklanmasını istemeyen biri olmasıymış. Doktorunun bağışçı bulunacağını asla düşünmemiş. Bu bir tıbbi tecavüz’dür. Doktorun yaptığı etik değil.” açıklamasında bulundu.

Bianca Voss ise konuyla ilgli olarak  “Bağışçının Yahudi olmasının sakıncası olur mu dediğinde, Hayır demiştim. Üniversiteden bir tıp öğrencisinin spermi sandım. 100 dolar ödedim. DNA sonucunu öğrenince neye uğradığımı şaşırdım. Bunun bedelini ödemesini istiyorum” dedi. 

Bianca Voss’un kızı Roberta ise, “Aynaya her baktığımda yüzünü görüyorum. Tıbbi bir tecavüzcünün babam olduğu düşüncesi ve hamileliğime giren muazzam aldatmaca beni korkutuyor” ifadelerini kullandı..

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker