Bilgi

Defne Samyeli Sedat Peker sert sözler! Sedat Peker’in bahsettiği Defne kim? Defne Joy Foster mi Defne Samyeli mi?

Defne Samyeli Sedat Peker sert sözler! Sedat Peker’in söz ettiği Defne kim? Defne Joy Foster mi Defne Samyeli mi?, arayışı içine giren okurlarımız için Defne Samyeli Sedat Peker sert sözler! Sedat Peker’in söz ettiği Defne kim? Defne Joy Foster mi Defne Samyeli mi? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Defne Samyeli Sedat Peker sert sözler! Sedat Peker’in söz ettiği Defne kim? Defne Joy Foster mi Defne Samyeli mi? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Defne Samyeli Sedat Peker sert sözler! Sedat Peker’in söz ettiği Defne kim? Defne Joy Foster mi Defne Samyeli mi?

Sedat Peker’in Defne hanımın evinde kalp krizi mesajı sonrası büyük ses getiren Sedat Peker’e sert tepki Defne Samyeli’den geldi. Defne Samyeli Sedat Peker’e sert sözlerle seslenerek Defne kim? Bahsettiğinde Defne açıkla diyerek isyan etti!

Oklar Defne Samyeli göstermişti!

Sedat Peker’in Defne hanımın evinde kalp krizi geçiren kişi diyerek bir anda ülke gündemine bomba etkisi yaratan açıklamaları sonrası Defne kim sorusuna herkes Defne Samyeli mesajı bırakmıştı. Bir kaç kişi ise Defne Joy Foster olduğunu iddia ediyordu. Lakin iddiaların merkezinde Defne Samyeli Sedat Peker’i sert bir dille eleştirdi.

Defne Samyeli sert açıklamalar!

Defne Samyeli isyan etti!

Sedat Peker’e yalnızca sizin eşiniz ve kız çocuklarınız yok diyerek kendisinin de bayan olduğunu, anne olduğunu ve kız çocukları olduğunu ifade eden Defne Samyeli, Sedat Peker’e Defne kim, Hangi Defne diyerek ben ve birden çok defneyi zan altında bıraktın yakışmadı diyerek isyan etti!

Defne joy Foster iddiası!

Defne Samyeli ve Bir siyasetçi iddiaları kısa bir sürede gündem olurken Sedat Peker’in söz ettiği Defne olayı ise katledilen Defne Joy Foster ile alakalı olabileceği aktarılıyor. Defne Samyeli sert açıklamalarına Sedat Peker yanıt vereceği bekleniyor.

Sedat Peker 8. videosuyla alakalı olarakta 27 mayıs’ta değil, bu pazar günü yayınlanacağını bir kez daha duyurmuş oldu.

Son Dakika Şiddetli deprem 26 mayıs 2021 Son Depremler Bayburt Erzincan deprem oldu!

Son Dakika Şiddetli deprem 26 mayıs 2021 Son Depremler Bayburt Erzincan deprem oldu!

Peki gerçek Defne kim? Sedat Peker’in söz ettiği Defne kim?

Defne Samyeli’nin ben değilim dediği Defne gerçekte kim? Sedat Peker’in söz ettiği Defne ismini açıklayacak mı merak ediliyor.

Sedat Peker Defne Samyeli değil mesajı geldi!

Sedat Peker son yaptığı açıklamayla “Defne Samyeli hanımın tweetini gördüm. Bahse konu olan kişi kendisi değildir. Ben kendisini kastetmedim. Lakin yine de kendisinden özür dilerim, hem de tüm kalbimle özür dilerim.” açıklaması yaptı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün