Diziler

Alev Alev Seti Durduruldu! 15 Nisan Alev Alev Yayınlanacak Mı?

Alev Alev Seti Durduruldu! 15 Nisan Alev Alev Yayınlanacak Mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Alev Alev Seti Durduruldu! 15 Nisan Alev Alev Yayınlanacak Mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Alev Alev Seti Durduruldu! 15 Nisan Alev Alev Yayınlanacak Mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Alev Alev Seti Durduruldu! 15 Nisan Alev Alev Yayınlanacak Mı?

Alev Alev dizisinden hayranlara kötü bilgi geldi. Alev Alev seti durdu! Alev Alev dizisinin gelecek haftalarda yayınlanmayacağı konuşulmakta.

Dizi setlerindeki koronavirüs vaka artışı hızla sürüyor. Bu seferde Alev Alev seti durdu! Alev Alev setinde çok sayıda koronavirüs pozitif vakası tespit edildi.

Vaka sayısı artışı büyük bir hızla ilerlemeye sürdürmekte. 12 Nisan’da tüm Türkiye’de tam kapanma beklenirken dizi setlerinden de durdurma haberleri geliyor. Bugün önce Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ardından da Alev Alev dizisinden setin durduğuna yönelik haberler doğrulandı.

ALEV ALEV HAFTAYA YAYINLANACAK MI?

Başrollerinde Demet Evgar ve Dilan Çiçek Deniz’in olduğu Alev Alev dizisinde de koronavirüs paniği yaşandı. Dizinin seti durdu ve çalışanlara izin verildi. Setten fazla sayıda korona vakası olduğu bilgisine ulaşıldı.

Show Tv’nin Perşembe akşamlarının alakayla takip edilen dizisi Alev Alev’den korkutucu bilgi geldi. Alev Alev setinde çok sayıda koronavirüs vakası olduğu bilgisine ulaşıldı. Bu nedenle set durduruldu.

HAFTAYA YAYINLANACAK MI?

Alev Alev 23. bölümü 15 Nisan Perşembe günü ekranlara gelecek mi dizinin hayranları aracılığıyla merak ediliyor. Perşembe akşamları Camdaki Kız dizisinin de başlaması ile reyting listesinde çetin bir savaşa giren Alev Alev haftaya yayına girecek mı?

Alev Alev setine ara verildiği bilgisine ulaşıldı. Sette çok sayıda koronavirüs vakası olduğu bundan dolayı setin durdurulduğu bilgisi kesinleşti. Alev Alev dizisinin gelecek hafa stok bölümden gidebileceği yada 1 hafta yayına ara verileceği amaçlanıyor.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün