Diziler

Arka Sokaklar Dizisinde Hüzünlendiren Veda! 15 Yıl Sonra Diziden Ayrılıyor!

Arka Sokaklar Dizisinde Hüzünlendiren Veda! 15 Yıl Sonra Diziden Ayrılıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Arka Sokaklar Dizisinde Hüzünlendiren Veda! 15 Yıl Sonra Diziden Ayrılıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Arka Sokaklar Dizisinde Hüzünlendiren Veda! 15 Yıl Sonra Diziden Ayrılıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar Dizisinde Hüzünlendiren Veda! 15 Yıl Sonra Diziden Ayrılıyor!

Türk dizi tarihine adını en uzun soluklu dizilerden biri olarak yazdırmayı başaran Arka Sokaklar dizisinde 15 yıl sonra veda geldi. 10 sezondur devam eden dizide dizinin ilk bölümünden beri var olan ismi diziden ayrıldığını açıkladı.

Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan gibi isimlerin ilk bölümden beri olduğu Arka Sokaklar’da ilk uzun soluklu oyunculardan ayrılık haberb geldi. 500 küsür bölümdür ekranlara gelen dizi hala ilk günkü heyecanla takip edilip reyting listesindeki yerini koruyor. 

Rıza Baba, Hüsnü Çoban, Mesut gibi karakterlerle fenomen olan dizide yaşanan ayrılık tüm ekibi hüzne boğdu. 

Ve dizide üzen ayrılık haberi geldi. Arka Sokaklar dizisinin Tekin’i diziden ayrılıyor. Tekin kişiliğine hayat veren Onur Bay diziye elveda diyecek. 

594. bölümü ile ekranlara elveda diyecek olan Arka Sokaklar’da ayrılık haberleri başladı. 10 sezondur devam eden dizide dizinin çocuk oyuncusu olarak başlayan ve dizide büyüyen Onur Bay diziye veda kararı aldı.

Savaşçı Final Yapıyor! Final Tarihi Açıklandı!

Savaşçı Final Yapıyor! Final Tarihi Açıklandı!

Onur Bay diziye sezon finalinde elveda diyecek ve dizinin yeni sezonunda yer almayacak. Dizide oynadığı Tekin karkateri ile büyük büyük alkış alan çocuk yıldızlıktan yıldızlığa başlayan Onur Bay önümüzdeki günlerde bakalım hangi yeni çalışmada adıı duyuracak.

10 yaşından beri dizide bulunan Onur Bay şimdilerde 25 yaşında. Onur Bay son kez ünlü isim Dilara Aksüyek ile yaşadığı aşkla adından söz ettirmişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün