Aşk Mantık İntikam Dizisi Nerede Hangi Mekanlarda Çekiliyor?

Aşk Mantık İntikam Dizisi Nerede Hangi Mekanlarda Çekiliyor?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Aşk Mantık İntikam Dizisi Nerede Hangi Mekanlarda Çekiliyor?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Aşk Mantık İntikam Dizisi Nerede Hangi Mekanlarda Çekiliyor? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Aşk Mantık İntikam Dizisi Nerede Hangi Mekanlarda Çekiliyor?

Fox TV 2021 yaz aylarında ekrana getireceği Aşk Mantık İntikam isimli dizinin ilk tanıtım fragmanı 30 Mayıs Pazar günü ekrana getirdi. Aşk Mantık İntikam isimli yeni dizinin oyuncu kadrosu kadar nerede çekildiği, hangi mekanların kullanıldığı ve setin nerede kurulduğu da seyirci aracılığıyla merak edilmeye başlandı. Bizde bu yazımızda Aşk Mantık İntikam dizisi nerede çekiliyor sorusuna geniş bir şekilde bir biçimde yanıt vereceğiz.

Aşk mantık intikam dizisi nerede çekiliyor?

Aşk Mantık İntikam dizisi nerede çekiliyorFOX TV’de yayına girecek olan ve başrollerinde Melisa Döngel, Burcu Özberk, Burak Yörük ve İlhan Şen gibi oyuncuların bulunduğu Aşk Mantık İntikam dizisi İstanbul’da çekimlerine başladı. Sabit bir mekanı olmayan Aşk Mantık İntikam dizisinin İstanbul ilimizin bir çok semtinde çekimlerine sürdüreceği Balat ve Beykoz‘un ise en fazla kullanılan mekanlar bulunacağı belirtiliyor. Aşk mantık intikam dizisinin tanıtım fragmanındaki yerler bizlere ipucu verse de dizi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri kısa bir süre sonra siz değerli okurlarımıza bu sayfada resimli bir biçimde ayrıntı kısmıyla yazmak istiyoruz. Not: Aşk Mantık İntikam Dizisi Oyuncu Kadrosu

Aşk mantık intikam dizisi çekim yerleri neresi?

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker