Diziler

Sen Çal Kapımı başlamadan final tarihi açılandı! Hande Erçel kanalı ve yapımcıyı zora soktu!

Sen Çal Kapımı başlamadan final tarihi açılandı! Hande Erçel kanalı ve yapımcıyı zora soktu!, arayışı içine giren okurlarımız için Sen Çal Kapımı başlamadan final tarihi açılandı! Hande Erçel kanalı ve yapımcıyı zora soktu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sen Çal Kapımı başlamadan final tarihi açılandı! Hande Erçel kanalı ve yapımcıyı zora soktu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı başlamadan final tarihi açılandı! Hande Erçel kanalı ve yapımcıyı zora soktu!

Gönül Dağı Başrolü Sürpriz Aşkı! Kimse Beklemiyordu! Meğer Gülsüm Ali İlhan

Gönül Dağı Başrolü Sürpriz Aşkı! Kimse Beklemiyordu! Meğer Gülsüm Ali İlhan

FOX TV ekranlarında sezon arası veren işlerin içinde bulunan Sen Çal Kapımı yeni sezon başlamadan Hande Erçel çok konuşulacak gafa imza attı. Hande Erçel açıklamaları sonrası hem kanal hem yapımcı çok zor anlar yaşıyor!

Hande Erçel diziyi başlamadan bitirdi!

FOX TV ekranlarında Kerem Bursin ve Hande Erçel başrollerinde olduğu Sen Çal Kapımı dizisi final tarihi Hande Erçel açıkladı. finale kadar Sen Çal Kapımı dizisinin tüm konusunu yayına giren Hande Erçel adeta şok etti. Son 11 bölüm olarak ekranlara gelecek dizi diyen hande Erçel, 50. bölümde final yaparak Ağustos ayında dizinin biteceğini aktardı!

Hande Erçel yapımcıyı ve FOX TV zora soktu!

Bir dizinin final tarihi belli olması reytingleri yarı yarıya düşürür. İzleyicinin final yapacağını bildiği diziyi izlemediği bilinmekte. Bu nedenle Hande ERçel bu açıklamaları sonrası fOX TV’de yapımcı da zor durumda kaldı. Hande Erçel Kerem Bursin aşkını itiraf ederken bilmeden gafa imza attı!

İşte Hande Erçel’den Sen çal kapımı final açıklaması!

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”380″ scrolling=”no” src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/jXLUF9N7Oj1.html” webkitallowfullscreen=”” width=”100%”]

Estetiğim yok espirisi!

Hande Erçel çok uzun zamandır araştırılan Estetiğim yok açıklaması sonrası estetiği olduğunu hatırlaması da bi hayli güldürdü.

Kerem Bursin Hande Erçel aşkı nasıl başladı?

Kerem Bursin’le olan aşkını da yanıtlayan Hande Erçel, yeni bir ilişki olduğunu ve olur olmaz haberiniz olduğu diyerek magazincilere takıldı. Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkının kısa süre önce başladığı bilgisine ulaşıldı. Başka bir kişiyle de aşk yaşamadığı yalnızca Kerem Bursin ile aşk yaşadığını kelimelerine ekledi.

Hayranları üzüldü!

Kerem Bursin ve hande Erçel aşkı çok sevilse de Hande Erçel ve Kerem bursin başrollerinde olduğu Sen Çal Kapımı dizisi bitimi adeta takipçilerini kahretti. Hande ERçel böyle bir açıklama yapması çok yanlış olduğu dile getiriliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün