Bilgi

Ziraat Bankası 1 Yıl Ertelemeli Yeni Kredi Paketini Açıkladı! 150 Bin Liraya Kadar Olan Kredinizi 84 Ay Vade ile Ödeyebi

Ziraat Bankası 1 Yıl Ertelemeli Yeni Kredi Paketini Açıkladı! 150 Bin Liraya Kadar Olan Kredinizi 84 Ay Vade ile Ödeyebi, arayışı içine giren okurlarımız için Ziraat Bankası 1 Yıl Ertelemeli Yeni Kredi Paketini Açıkladı! 150 Bin Liraya Kadar Olan Kredinizi 84 Ay Vade ile Ödeyebi ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ziraat Bankası 1 Yıl Ertelemeli Yeni Kredi Paketini Açıkladı! 150 Bin Liraya Kadar Olan Kredinizi 84 Ay Vade ile Ödeyebi sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası 1 Yıl Ertelemeli Yeni Kredi Paketini Açıkladı! 150 Bin Liraya Kadar Olan Kredinizi 84 Ay Vade ile Ödeyebi

Kamu bankalarından vatandaşların yüzünü güldürecek bir kredi kampanyası daha geldi! Korona virüs salgını zamanında vatandaşlarımıza sunulan kampanyalar artıyor. İhtiyaç sahipleri içinde diğer kredi paketlerine benzemeyen yeni bir kampanya başlatıldı. 18 ay veya 36 ay yerine vatandaşlara 84 aya varan vade olanakları sunuluyor. Ayrıntılar ise haberimizin detay kısmında.

84 AY VADELİ 150 BİN TÜRK LİRASI

Covid-19 salgını tesirini gösterdiğinden bu yana hem devlet hem de özel kurumlar aracılığıyla halka yönelik destekler bilgisi verildi. Bu desteklerin içinde barınma, kıyafet, gıda ve kira yardımları da oldu. Hala dağa Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı aracılığıyla bu yardımlar sürdürülmekte. Pandemi öncesinde vatandaşlara verilen destekler de yine bu sürede aksatılmadı. Birçok destek ödemesi artırılarak sürdürildi.

Vatandaşların istekleri arttıkça da kamu ve kuruluşlarından daha çok destek gelmekte. Şimdi ise Ziraat Bankası 84 aya kadar vade uygulayacağı yeni kredisini açıkladı. Kredi başvuruları ise 2020 eylül dönemiyle başladı. 2021 yılını ekim dönemine kadar da başvurular devam edecek. Peki 84 ay vadeli krediden kimler yararlanabilir? Başvuru koşulları nelerdir?

UZUN VADE İMKANLARI KOLAY ÖDEME SEÇENEKLERİ

Ziraat Bankası aracılığıyla verilen kredi de vatandaşlarımıza 84 aya varan vade olanakları uygulanmakta. Tarım ve Orman il Müdürlükleri ila Ziraat Bankası içinde yapılan anlaşma ile verilen bu krediden koşulları sağlayan her vatandaşımız yararlanabilir.

Üstelik vatandaşlarımız krediye başvururken de hiçbir dosya masrafı veya ek maliyette yer almıyor. Sadece vatandaşlarımız evraklarını teslim etmeleri kredilerini almak için yeterli oluyor. Devamıyla ise banka ve müdürlükler ilgileniyor. Vatandaşlarımız başvurularını ise bizzat şubelere giderek tamamlamalı. Vatandaşlarımız başvurularını bulundukları il veya ilçelerdeki tarım müdürlüklerine evraklarla gitmeleri başvuru sürecinin başlaması için yeterli olacaktır.

Köye dönüş kredisi kampanyası olarak verilen bu kredi de bunun yanı sıra 1 yıl ödemesiz zamanda sunulmakta. Yani vatandaşlarımız aldıkları krediyi bir yıl sonra ödemeye başlıyorlar. Böylelikle uzun bir süre kredi derdine de düşmüyorlar. İşlerini yoluna koyduktan sonra uzun vadelerle kolay geri ödeme seçenekleriyle taksit taksit ödemeye sürdürmektelar. Bir yıl ödemesiz 72 ay vade olanağıyla vatandaşlarımıza verilen toplam vade süresi ise 84 ay. Geçen seneın eylül zamanında başlayan kredi için verilen üst limitte 150 bin Türk lirası. Yani vatandaşlarımız 150 bin Türk lirasına kadar proje kapsamı içinde finansman desteği alabilecekler.

Başvurular ise ufakbaş hayvan yetiştiriciliği yapan veya önceden yapmış işletmeleri kapsıyor. İşletmenin 6 ve 24 aylık dişi hayvan sayısına göre asgari 100 adeti tamamlaması için sunulan bu kredide, kredi vadesi boyunca işletmenin dişi ufakbaş sayısını yüz başın altına düşürmemesi gerekiyor. Bu durumda banka aracılığıyla işletmeye 150 bin Türk lirasına kadar kredi verilmekte.

Halkbank ve Ziraat Bankası Faizsiz Kredi desteği verecek! 50 bin TL  200 bin TL Faizsiz kredi

Halkbank ve Ziraat Bankası Faizsiz Kredi desteği verecek! 50 bin TL 200 bin TL Faizsiz kredi

18 yaşını doldurmuş ve proje başlangıcı itibariyle ufakbaş hayvancılık yapan veya önceden yapmış olanlar kredi finansmanından yararlanabilecekler. İşletme devir alınarak da yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Ayrıca işletmenin olduğu yerde kişiyin ikametgâh ediyor olması da gerekmektedir. En son işletmenin etrafında faaliyet gösteren meralardan faydalanıyor olması veya kendi merasına sahip olması gerekir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün