Diziler

Baht Oyunu Dizisi Tuğçe Kimdir? Türkiye Güzeli (Aslı Sümen)

Baht Oyunu Dizisi Tuğçe Kimdir? Türkiye Güzeli (Aslı Sümen), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Baht Oyunu Dizisi Tuğçe Kimdir? Türkiye Güzeli (Aslı Sümen), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Baht Oyunu Dizisi Tuğçe Kimdir? Türkiye Güzeli (Aslı Sümen) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Baht Oyunu Dizisi Tuğçe Kimdir? Türkiye Güzeli (Aslı Sümen)

ARC Yapım imzalı Baht Oyunu dizisinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturmaktadır. Haziran ayında ekranlara gelmeye hazırlanan Baht Oyunu dizisinin başrolünde ise Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel bulunmaktadır. Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacak olan Baht Oyunu dizisi oyuncu kadrosu aracılığıyla büyük ilgi görmüştür. Baht Oyunu dizisine yeni katılan Tuğçe kişiliği de seyirciler aracılığıyla merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Baht Oyunu dizisine yeni katılan Tuğçe kişiliğin daha yakında zamandan tanıtacağız ve Baht Oyunu Tuğçe kimdir? Baht Oyunu Tuğçe kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Baht Oyunu Tuğçe Karakteri Kimdir?

Baht Oyunu Dizisi Tuğçe KimdirÇekimleri Mayıs ayında başlayacak olan ve Haziran ayında Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkamaya hazırlanan Baht Oyunu dizisinde bulunan Tuğçe kişiliğinin nasıl biri olduğu ile ilgili halen bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Tuğçe kişiliği ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle sunacağız.

Baht Oyunu Tuğçe Kimdir?

Kanal D ekranlarında seyircilerle buluşmaya hazırlanan Baht Oyunu dizisinde bulunan Tuğçe kişiliğine eski Türkiye güzelimiz Aslı Sümen hayat verecektir. İzleyiciler aracılığıyla Tuğçe kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Baht Oyunu dizisinde bulunan Tuğçe kişiliğine hayat veren güzel oyuncumuz Aslı Sümen’i daha yakında zamandan tanıtacağız.Baht Oyunu Dizisi Tuğçe kişiliği (Aslı Sümen)

Aslı Sümen

26 yaşında ki Aslı Sümen, 1994 senesinde Mersin’de dünyaya gelmiştir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olan oyuncumuz, üniversite senelerında Eşli Danslar Topluluğu’nda yarışmış ve okuduğu üniversiteyi temsil etmiştir. Profosyonel olarak dans eden Aslı Sümen, bunun yanı sıra mankenlik ve fotomodellik de yapmaktadır. 2017 senesinde katıldığı Miss Turkey müsabakasında ikinci olan, fakat ardından yarışmanın birincisi Itır Esen’in sosyal platformda yaptığı paylaşımlardan dolayı tacının geri alınması ile Aslı Sümen Miss Turkey 2017 birincisi olmuştur. Aynı zamanda Miss World müsabakasında da ülkemizi temsil eden Aslı Sümen, önceden bir çok şarkıcının da klibinde dansçı olarak yer almıştır.

Aslı Sümen Yer Aldığı Diziler

2017 Miss Turkey müsabakasında birinci olarak yaşamımıza giren Aslı Sümen, profesyonel bir dansçıdır. Aynı zamanda modellik ve fotomodellik yapan Aslı Sümen, önceden verdiği bir röportajda oyunculuğa adım atmak istediğini söylemişti. Aslı Sümen, bu adımı Baht Oyunu dizisinin oyuncu kadrosuna katılarak atmıştır. Oyunculukla yeni tanışan Aslı Sümen’in ilk profesyonel dizisi Baht Oyunu olacaktır.Türkiye güzeli Aslı Sümen Baht Oyunu Dizisinde Tuğçe rolünde

Aslı Sümen Resmi İnstagram Hesabı

Baht Oyunu dizisiyle sektöre başlayan eski Türkiye güzelimiz Aslı Sümen, sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından sürekli olarak paylaşım yapan Aslı Sümen, özellikle dans ettiği anları takipçileriyle paylaşmaktadır. İnstagram da 272 gönderisi ve 37 bin takipçi bulunan Türkiye güzelimiz Aslı Sümen’in resmi instagram hesabı: @asliisumen

Aslı Sümen Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Modellik yapan ve profesyonel olarak dans eden Aslı Sümen halen evli değildir. Oyunculuğa yeni başlayan Aslı Sümen özel yaşamını da gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir ve bundan dolayı önceden basına yansıyan bir sevgisi de bulunmamıştır. Bundan dolayı Aslı Sümen’in yaşamında birinin olup olmadığı halen bilinmemektedir.

Baht Oyunu Tuğçe – Aslı Sümen Kıyafetleri

Güzelliğini tüm ülkeye ispatlayan Aslı Sümen, 1.74 boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştığı birisi olan ve 2017 senesinde Miss Turkey müsabakasında 1. seçilen Aslı Sümen üslubuyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde Aslı Sümen’in özel yaşamında ve Baht Oyunu dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Baht Oyunu dizisinde bulunan Tuğçe kişiliğini ve Tuğçe kişiliğine hayat veren eski Türkiye güzeli Aslı Sümen’i yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Baht Oyunu Dizisi Tuğçe Kimdir? Türkiye Güzeli (Aslı Sümen) ile ilgili bilgiler verdik. Baht Oyunu Dizisi oyuncu kadrosu karakterleri burada.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün