Diziler

Burak Sergen Hastane Odasından Sadakatsiz Dizisinde Oynayacak!

Burak Sergen Hastane Odasından Sadakatsiz Dizisinde Oynayacak!, arayışı içine giren okurlarımız için Burak Sergen Hastane Odasından Sadakatsiz Dizisinde Oynayacak! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Burak Sergen Hastane Odasından Sadakatsiz Dizisinde Oynayacak! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Burak Sergen Hastane Odasından Sadakatsiz Dizisinde Oynayacak!

Masumiyet, Kağıt Ev ve Maraşlı final yapıyor! Pazartesi dizi kalmadı! Uyanış Büyük Selçuklu hepsini bitirdi

Masumiyet, Kağıt Ev ve Maraşlı final yapıyor! Pazartesi dizi kalmadı! Uyanış Büyük Selçuklu hepsini bitirdi

Evinde geçirdiği hastalık sonrası ambulansla Acil’e kaldırılan ve ardından yoğun bakımda günlerce kalan ve entübe edilen Burak Sergen’den fazla güzel haberler geldi.

Sadakatsiz dizisinde Haluk Güçlü kişiliğine hayat veren Burak Sergen, geçtiğimiz aylarda evinde solunum sıkınıtısı geçirdi ve ambulans ile hastanaye kaldırılmıştı. Burak Sergen günlerce yoğun bakımda kaldı ve durumunun kötüleşmesi üzerine entübe edilmişti.

Burak Sergen’den ilk fotoğraf geldi!

Burak Sergen’den iyi haberler gelmişti. Normal odaya alınan Burak Sergen’den ilk fotoğrafta geldi. Burak Sergen’in nişanlısı Nihan Ünsal 37 gün sonra hastanede çektirdiği ilk fotoğrafını paylaşımı yaptı.

Burak Sergen sağlık durumu ile ilgili da sevenlerine bilgi verdi. Sergen, “Tekrar yaşamın bir yerinden tutunmak çok güzel bir şey. Nihan’ı hep hissettim. Çünkü hep yanımda olduğunu biliyordum.” dedi.

 Nihan Ünsal ise “Durumu iyi ama COVID’in bıraktığı vücuttaki belli sıkıntılar var. Ara sıra solunum sıkıntısı çekiyor” bilgisini verdi.

SÜRPRİZ GELDİ! HASTANE ODASINDAN VİDEO İLE DİZİYE DÖNÜYOR!

Kanal D’nin reyting birincisi dizisi Sadakatsiz seyircilerine de büyük müjde var! Burak Sergen Sadaktsiz bu akşam yayına girecek yeni bölümünde geri dönüyor!

Burak Sergen, dizinin yeni bölümünde hastane odasından video ile bağlanarak seyirciyle bir araya gelecek.

Sadakatsiz dizisinde oynadığı Haluk Güçlü kişiliği Burak Sergen’in hastalığı üzerine kalp krizi geçirdiği senaryo yazılmıştı. Böylelikle Burak Sergen hastane odasından Haluk Güçlü’nün hastane odası gibi Güçlü ailesiyle görüntülü konuşma yapacak biçimde yansıtılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün