Diziler

Cinayet Süsü Ne Zaman Vizyona Girecek Konusu Oyuncuları Kimdir

Cinayet Süsü Ne Zaman Vizyona Girecek Konusu Oyuncuları Kimdir, Dizi haberleri kategorimizde Cinayet Süsü Ne Zaman Vizyona Girecek Konusu Oyuncuları Kimdir ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Cinayet Süsü Ne Zaman Vizyona Girecek Konusu Oyuncuları Kimdir sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Cinayet Süsü Ne Zaman Vizyona Girecek Konusu Oyuncuları Kimdir

Cinayet Süsü ne zaman sinema severler karşısında olacak yorumları ve filme gidilir mi? Cinayet Süsü filminin konusu nedir oyuncuları kimdir ? Başrol oyuncuları kim yönetmeni ve konusu ile ilgiliki bilgileri yazımızda bulabilir film ile ilgiliki yorumları okuyabilirsiniz. Tv’de ilk kez ne zaman yayına girecek ?

Cinayet Süsü Ne Zaman Vizyona Girecek Konusu Oyuncuları Kimdir

Cinayet Süsü Ne Zaman Vizyona Girecek Konusu Oyuncuları Kimdir

Cinayet Süsü Ne Zaman Vizyona Girecek ?

Uzun süredir üzerinde çalışılan Cinayet Süsü filmi vizyon için tarih aldı. Sinemalarda gösterime 25 Ekim cuma günü girecek. Yerli yapım filmin yüksek gişe toplayacağını düşünüyoruz. Özellikle Uğur Yücel’in sahneleri sosyal platformda replik olacak tarzda düşünüldü.

Cinayet Süsü Ne Zaman Vizyona Girecek ?

Cinayet Süsü Ne Zaman Vizyona Girecek ?

Cinayet Süsü Filminin Konusu Nedir ?

Filmin konusu polisiye alanında komedi olarak yazıldı. Ali Atay’ın yönettiği film tamamlandı ve fragmanı yayınlandı. Sinemalarda vizyona giriş zamanı alan film işlenen bir cinayeti örtmeye çalışan üzeri kapalı ifadeler veren ekibi anlatıyor. Lakin bu durum seyircilerin gülmesine neden olacak cinsten. Olayı ciddi ciddi araştıran polislerin yaşadığı zorlukları ve ifade çelişkileri üzerine kurulu filmdir.

Cinayet Süsü Filminin Konusu Nedir

Cinayet Süsü Filminin Konusu Nedir

Cinayet Süsü Filmi Yorumları

Sosyal medya üzerinde bi hayli olumlu yorum alan film komedi sahnelerinin daha da fazla olabileceğini yazıyor. Lakin polisiye alanında yerli yapım olarak başarılı kabul gören film Cinayet Süsü için olumsuz pek yoruma rastlanmamış ise de uzman kişiler IMDB üzerinde 6-7 puan bandı sınırları içinde bulunacağını tahmin ediyor.

Cinayet Süsü Filmi Yorumları

Cinayet Süsü Filmi Yorumları

Cinayet Süsü Oyuncuları Kimdir ?

Başarılı filmin oyuncularını özet halinde tanıyalım.

  • Binnur Kaya Kimdir ?

1972 Ankara doğumludur. Bilkent Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü mezunudur. Sayısız tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Elazığ’lı oyuncu Abuzer Kadayıf, Avrupa Yakası, Babam ve Oğlum, Muhteşem Yüzyıl, Kavak Yelleri ve Türk malı gibi çok mühim projelerde mühim rolleri oynamıştır. Bu yıl ise Cinayet Süsü oyuncuları içinde baş rol çekimlerini bitirdi.

Binnur Kaya Kimdir ?

Binnur Kaya Kimdir ?

  • Uğur Yücel Kimdir ?

Ünlü oyuncu 26 Mayıs 1957 doğumludur. Oyuncu Derya Alabora ile uzun süreli ilişki sonrası evlenmiş mutlu ailesi bulunmaktadır. Van’lı olan Uğur Bey, İstanbul Belediye Konservatuvarı’nda oyunculuk eğitimi almış lisanslı oyuncudur. Sezen Aksu ve Müjde Ar ile aldıkları sahne şovları ile tanınmaktadır. Sayısız film ve dizide rol alan oyuncunun en mühim projelerine misal olarak Canım Ailem, Muhteşem Yüzyıl, Alacakaranlık, Yüzleşme, Muhsin Bey, Nefes Nefese ve İçerde gibi mühim yapımları gösterebiliriz.

Uğur Yücel Kimdir ?

Uğur Yücel Kimdir ?

  • Cengiz Bozkurt Kimdir ?

Komedi dünyasının mühim isimleri içindedır. 24 Aralık Nevşehir doğumludur. ODTÜ fizik bölümü mezunu olan Cengiz Bey eğitim yaşamında da sürekli olarak tiyatrolarda sahne almış tecrübeli oyuncudur. İyi derecede İngilizce bilen Cengiz Bey İngiltere’de Goldsmiths University of London’da “Medya ve İletişim” Bölümü’nde televizyonculuk eğitimini tamamlamıştır. Küçük Esnaf, Jet Sosyete, Deli Dumrul ve Ailecek Şaşkınız gibi mühim komedi yapımlarında yer almıştır.

Cengiz Bozkurt Kimdir

Cengiz Bozkurt Kimdir

Cinayet Süsü ne zaman sinema severler karşısında olacak konusu nedir ve oyuncuları kimdir ? Filmi seyredenlerin yorumları nedir aldığı puan ve film ile ilgiliki yorumlarımıza yorum eklemek için sitemizin altındaki metin bölümünden bize düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Cinayet Süsü ne zaman sinema severler karşısında olacak konusu nedir ve oyuncuları kimdir

Cinayet Süsü ne zaman vizyona girecek konusu nedir ve oyuncuları kimdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün