Biyografi

Dan Bilzerian Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Dan Bilzerian kimdir?, Dan Bilzerian kaç yaşında?, Dan Bilzerian evi nerede?, Dan Bilzerian nerelidir? Dan Bilzerian ev adresi?, Dan Bilzerian kaç yaşında?, Dan Bilzerian nerede oturuyor?, Dan Bilzerian nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Dan Bilzerian hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 07.Aralık.1980 senesinde doğan Dan Bilzerian şu an için 41 yaşında ve Yay burcundandır. Dan Bilzerian doğum yeri ise Tampa, St Petersburg, Florida, ABD. olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise İş adamıSinema Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Dan Bilzerian Kimdir? – Dan Bilzerian Evi Nerede? – Dan Bilzerian Nerede Oturuyor?

Dan Bilzerian Kimdir?, evi nerede?

Profesyonel poker oyuncusu ve aktör

Dan Bilzerian, 7 Aralık 1980 tarihinde ABD, Florida’da doğmuştur. Annesinin adı Terri Steffen, babasının adı Paul Alec Bilzerian’dır. Adam adında kardeşi mevcuttur. Deniz Kuvvetleri Ilan ve SEAL eğitim hayatına katıldıktan sonra dört yıl boyunca askerlik yaptı. Florida Üniversitesi’nde kriminoloji bölümünden 4 yıl okuduktan sonra mezun olmadan ayrıldı. Ardından kardeşi Adam ile birlikte yönetmek üzere petrol ve eğlence dahil olmak üzere sanayi işi ve geniş bir yelpazede iş yapan bir şirket kurdu.

Dan Bilzerian, aşırı kas yapıcı sporların bunun yanında , tüplü dalış , dağ bisikleti , kar motosikleti ve yarış araba sporlarıyla da ilgilenmektedir.

2009 senesinde Dünya Poker Serisi Poker şampiyonu olan Dan Bilzerian, lüks yaşamının bir çok detayını fotoğraflarla instagram’da hayranlarıyla paylaşıyor. Dan Bilzeryan’ın özel jeti, spor arabaları ve marka kıyafetleriyle çektiği fotoğraflar, görenlere parmak ısırtacak cinsten. Malvarlığının 100 milyon dolar’ı geçtiği tahmin edilmektedir.

2013 senesinde Gerard Butler ve Morgan Freeman’ın başrollerde oynadığı “Olympus Has Fallen” adlı filmde oynadı.

2013 senesinde başrollerinde Mark Wahlberg, Eric Bana gibi oyuncuların olduğu “Lone Survivor” filminde 1 dakika oynayabilmek için 1 milyon dolar üstüne para vermiştir.

2014 senesinde Cameron Diaz ve Kate Upton’ın oynadığı “The Other Woman” filminde ve 2014 senesinde vizyona giren ve başrolünde Denzel Washington’ın oynadığı “The Equalizer” filminde Dan Bilzerian’da rol aldı.

Dan Bilzerian, aktörlük ve poker oyunculuğu yapmadan önceki işi fok eğitmenliğidir.

Filmleri :
2016 – Vurguncular (Dan Bilzerian)
2015 – Kurtarıcı (Higgins)
2014 – The Equalizer (Teddy’s Guy)
2014 – Cat Run 2 (Cordray)
2014 – The Other Woman /Öteki Kadın
2013 – Son Kalan / Lone Survivor (Healy)
2013 – Kod Adı: Olympus (Olympus Has Fallen)
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün