Biyografi

Ekin Mert Daymaz Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Ekin Mert Daymaz kimdir?, Ekin Mert Daymaz kaç yaşında?, Ekin Mert Daymaz evi nerede?, Ekin Mert Daymaz nerelidir? Ekin Mert Daymaz ev adresi?, Ekin Mert Daymaz kaç yaşında?, Ekin Mert Daymaz nerede oturuyor?, Ekin Mert Daymaz nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Ekin Mert Daymaz hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 02.Aralık.1990 senesinde doğan Ekin Mert Daymaz şu an için 31 yaşında ve Yay burcundandır. Ekin Mert Daymaz doğum yeri ise Arnhem, Hollanda olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Ekin Mert Daymaz Kimdir? – Ekin Mert Daymaz Evi Nerede? – Ekin Mert Daymaz Nerede Oturuyor?

Ekin Mert Daymaz Kimdir?, evi nerede?

2015 senesinde “Çilek Kokusu” adlı dizide oynadı.

Ekin Mert Daymaz, 2 Aralık 1990 tarihinde Hollanda‘nın Arnhem şehrinde doğmuştur. Hollanda’da doğmuş olmasına rağmen fazla uzun süre orada kalmamış ve İstanbul’da Çatalca’da büyümüştür. Liseden sonra dört yıl eğitim hayatına ara verdi, bu sırada basketbol oynadı, sakatlandı ve model oldu. 2009 senesinde Haliç Üniversitesi’nde antrenörlük ve fitness bölümünde okumaya başladı.

Ekin Mert Daymaz, 2013 senesinde Best Model of The World müsabakasında 3. Oldu. bu yarışmada dereceye girdikten sonra Ayşegül Aydın, Ümit Çırak ve Dolunay Soysert’ten oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır.

2014 senesinde “Not Defteri” adlı dizide Egemen kişiliğini canlandırdı.

Ekin Mert Daymaz, 2015 senesinde “Çilek Kokusu” adlı dizide Yusuf Çim, Demet Özdemir, Mahir Günşiray, Uğur Demirpehlivan, Murat Başoğlu, Laçin Ceylan, Mine Tugay ile birlikte oynadı.

2017 senesinde ocak ayında gösterime başlayacak olan,yönetmenliğini Özcan Alper’in üstüne aldığı “Kırlangıç Fırtınası” dizisinde Meltem Cumbul, Fikret Kuşkan, Bestemsu Özdemir, Ekin Mert Daymaz ile birlikte rol aldı.

2019 senesinde askerlik görevini bedelli olarak yaptı.

Filmleri ve Dizileri :
2018 – Prangalı Yarim (TV Filmi)
2018 – Aşktroloji (Cem) (Sinema Filmi)
2018 – Ağlama Anne (Mert) (TV Dizisi)
2018 – Payitaht Abdülhamid 3. Sezon (TV Dizisi)
2017 – Kırlangıç Fırtınası (TV Dizisi)
2016 – Hayat Sevince Güzel (Savaş) (TV Dizisi)
2015 – Çilek Kokusu (Volkan) (TV Dizisi)
2014 – Not Defteri (Egemen)(TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün