Bilgi

Ekşi Sözlük neden açılmıyor? Ekşi Sözlük çöktü mü?

Ekşi Sözlük neden açılmıyor? Ekşi Sözlük çöktü mü?, arayışı içine giren okurlarımız için Ekşi Sözlük neden açılmıyor? Ekşi Sözlük çöktü mü? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ekşi Sözlük neden açılmıyor? Ekşi Sözlük çöktü mü? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ekşi Sözlük neden açılmıyor? Ekşi Sözlük çöktü mü?

Sosyal medya kullanımının bunun yanında Türkiye’de anlık bilgi platformu olarak en fazla kullanılan adreslerden birisi olan Ekşi Sözlük gece geç saatlerden bu yana açılmıyor. Birçok kullanıcı sözlük platformuna giremeyince arama motorunda 18 Haziran Ekşi Sözlük neden açılmıyor sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki Ekşi Sözlük Çöktü mü? Ekşi Sözlük neden giriş yapılmıyor?

 18 HAZİRAN 2021 EKŞİ SÖZLÜK ÇÖKTÜ MÜ?

Internet tarayıcıları ve Mobile telefonları üzerinden Ekşi Sözlük uygulamasına giriş yapamayan kullanıcılar arama motorunda Ekşi Sözlük neden açılmıyor sorusunun yanıtını arıyor. Şu anda hala internet tarayıcıları ve mobil telefonlar üzerinden sözlüğe giriş yapılamıyor. Uzun süre bekledikten sonra kullanıcılara gecikmesi ikazsı ile yüz yüze kalıyor.

eksi-sozluk-neden-acilmiyor-eksi-sozluk-coktu-mu

Son dakika Veyis Ateş istifa mı etti? Veyis Ateş neden istifa etti, Sedat Peker mi başını yaktı?

EKŞİ SÖZLÜK NEDEN AÇILMIYOR 18 HAZİRAN 2021

Şu ana kadar ekşi sözlük platformuna giremediğin söyleyen onlarca kullanıcı sosyal platform üzerinden paylaşım yapmaya sürdürmekte. Ekşi Sözlük sembolü tarayıcıda uzun süre dönüyor fakat veriler ekrana yansımıyor. İnternet hızı düşük olan kullanıcılarda ise platforma girmeye çalışırken uzun süreli ay gecikmesi ikazsı çıkıyor. Şu an için Ekşi Sözlük Platformu üzerinden yaşanan aksaklıklar dair bir açıklama yapılmadı. Kullanıcılar ise bu durum karşısında bi hayli şaşkın.

EKŞİ SÖZLÜK NEDİR NASIL KULLANILIR?

Ekşi Sözlük, platforma kaydolan yazarların yorumlarını paylaşımı yaptığı bir platform olarak bilinmekte. Türkiye’de çok sayıda sözlük yer alıyor fakat Ekşi Sözlük bunlar içinde aylık en fazla toplam ve tanımı yapılan site olarak bilinmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün