Emre Aköz Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Emre Aköz kimdir?, Emre Aköz kaç yaşında?, Emre Aköz evi nerede?, Emre Aköz nerelidir? Emre Aköz ev adresi?, Emre Aköz kaç yaşında?, Emre Aköz nerede oturuyor?, Emre Aköz nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Emre Aköz hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1959 senesinde doğan Emre Aköz şu an için 62 yaşında ve burcundandır. Emre Aköz doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise GazeteciYazar olarak devam ettirmektedir.

Emre Aköz Kimdir? – Emre Aköz Evi Nerede? – Emre Aköz Nerede Oturuyor?

Emre Aköz Kimdir?, evi nerede?

Emre Aköz, Liberal görüşlü yazılarıyla tanınmaktadır.

Emre Aköz, 1959 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Kadıköy Anadolu Lisesinden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji kısmını bitirdi.

Emre Aköz, bir dönem Milliyet gazetesi ve Playmen, Esquire, Penthouse gibi dergilerde yazılar yazdı. Bir dönem, Penthouse dergisinde yazı işleri müdürü olarak görev aldı. Esquire dergisinin en popüler dönemlerinde editorlük yaptı.

2001 senesinden beri Sabah gazetesinde köşe yazarlığı yapmakta iken 19 Kasım 2018 tarihinde gazeteden ayrıldı.

2007 senesinde Gazi Üniversitesi öğretim üyesi ve Zaman gazetesi yazarı Mümtazer Türköne ile birlikte, Tülay Tüzün‘ün sunduğu “Gündeme Dair” adıyla yayınlanmış tartışma programını yaptı.

Emre Aköz, Liberal görüşlü yazılarıyla tanınmaktadır.

Emre Aköz, Nur Çintay Aköz ile evlidir.
Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker