Tavsiyeler

En İyi Robot Süpürge Hangisi? 2021 Öneriler ve Yorumlar

En İyi Robot Süpürge Hangisi? 2021 Öneriler ve Yorumlar, arayışı içine giren okurlarımız için En İyi Robot Süpürge Hangisi? 2021 Öneriler ve Yorumlar ile alakalı en iyi olanı siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. En İyi Robot Süpürge Hangisi? 2021 Öneriler ve Yorumlar ile alakalı en fazla tercih edilenler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Robot Süpürge Hangisi? 2021 Öneriler ve Yorumlar

İçindekiler

En İyi Robot Süpürge Modelleri

Gelişen teknoloji ile birlikte yaşamımızı kolaylaştıracak bir çok yeni ev eşyası da üretilmeye devam ediliyor. Robot süpürgeler, tüm evin süpürme işlerini tek başına hallederek şimdilerde büyük bir kolaylığı evlere getiriyor. Özellikle kullanıcı yorumlarına incelediğimizde son dönemin en popüler elektronik eşyası robot süpürgeler. Bu nedenle de robot süpürgeye sahip olmak isteyenler en iyi robot süpürge hangisi, robot süpürge tavsiyeleri neler gibi soruları sormaya başladı. Peki en iyi robot süpürge hangisi, robot süpürge alırken nelere dikkat etmelisiniz?

En kaliteli robot süpürge modelleri, genelde kullanıcılara çeşitli avantajlar sunan ve yüksek batarya kapasitesine sahip modellerdir. Bunun yanında ürünlerin fiyat aralıklarını da dikkate alarak kendinize uygun robot süpürge modellerine basit bir şekilde varabilirsiniz.

Robot Süpürge Önerileri

Robot süpürgeler her ne kadar son birkaç yılda popüler hale gelmeye başlasa da onlarca farklı marka ve model seçeneği yer alıyor. Sizin için hazırladığımız robot süpürge önerisi yazımız aracılığıyla, aradığınız teknik donanımlare ve yüksek olumlu yorum sayısına sahip ürünleri bir arada görüntüleyebilir, bütçenize uygun modellere çok daha kısa bir sürede varabilirsiniz.

Robot süpürge tavsiyesi hazırlarken ürünlerin yalnızca aldıkları toplam olumlu yorum sayısı değil, değişik bir çok kriter göz önünde bulundurulmaktadır. En kaliteli robot süpürge yazımızı hazırlarken, kullanıcıların yorumlarına, ürünlerin performansına ve fiyat aralıklarına dikkat edip, en iyi değerlendirmeleri siz değerli okurlarımıza sunduk.

Robot Süpürge Markaları

Siz de kendinize, hangi robot süpürgeyi almalıyım diye soruyorsanız, ilk kez robot süpürge modelleri popüler olan markaları gözden geçirmeniz gerekiyor. Teknolojik ürün tasarımı yapan markalar genelde üyelerine her alanda hizmet verebilmek için ürün kataloğunu arttırmayı planlıyor. Bu nedenle tüm markaların en az birkaç farklı robot süpürge modeli yer alıyor. Lakin tasarımları ile dikkat çeken ve sunduğu ek avantajlar ile bi hayli popüler olan markalar da yer alıyor. Peki, hangi markalar robot süpürge alanında en yüksek tercih edilme oranına sahip?

En çok tercih edilen marka şüphesiz ki Xiaomi. Robot süpürge piyasasında bi hayli yüksek bir pazar payına sahip. Bunun nedenleri içinde cidden kaliteli ürünler üretmesi yer alıyor. Diğer yandan Roborock da yurt dışında en fazla kullanılan markalardan birisi. Geçmiş senelerda Türkiye’de satılmasa da artık Türkiye’de de bulunan bir marka.

Yukarıda verilen markaların robot süpürge modelleri genelde diğer markalara kıyasla daha yüksek tercih edilme oranına sahiptir. Ürünlerin teknik donanımlarindeki detaylar, yüksek batarya kapasitesi ve şık tasarımları gibi değişik bir çok avantajı yer alıyor. Peki, günümüzün en fazla tercih edilen robot süpürge modelleri nelerdir?

 • En İyi Robot Süpürge
  • Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop
  • Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner
  • Roborock Vacuum Cleaner S5 Max
  • Viomi Vıomı V3 Robot Süpürge
  • Viomi V2 Pro Akıllı Robot Süpürge V-RVCLM21B
  • Anker Eufy RoboVac 11S Hepa
  • iRobot Roomba 605 Navigasyonlu Robot Süpürge

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

en iyi robor supurge hangisien iyi robor supurge hangisi

Günümüz teknoloji çağının ileri gelen üreticileri içinde bulunan Xiaomi, robot süpürge tasarımlarında yaptığı başarılı geliştirmeler ile listemizin ilk sırasında yer alıyor.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop, 30-50 Dpa’lık düşük ses düzeysi ile siz evinizde keyifli vakit geçirirken ev işlerinin halledilmesinde faydalı oluyor. 250 Watt’a kadar çıkabilen güç kapasitene sahip. 2500 Pa’ya kadar emme kapasitesi ise bi hayli yüksek performans sunuyor.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Peki özelliklere ve kullanımı nasıl? Robot süpürgeniz evinize geldiğinde ilk önce kurulum yapmanız gerekiyor. Telefonunuza Mi Home uygulamasını indirdikten sonra kullanabilirsiniz. Daha sonra ilk kullanım olduğu için evinizi şöyle bir dolaşması lazım. Her odayı sıra sıra gezip kendine bir harita çıkarıyor.

Eğer cihazın yalnızca bir odayı temizlemesini istiyorsanız, telefonunuz yardımıyla tek bir odayı temizlemesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz haftalık program yapıp siz işteyken de çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Akıllı süpürge, işini bitirdikten sonra şarj standına gidiyor ve kendisini şarj edebiliyor. Lakin bunun için şarj standının sağı ve solunda 50 cm kadar boşluk olması lazım.

Bir diğer iyi özelliği ise yaptığı temizliğin kaydını tutabiliyor. Yani evinizin temizlenme geçmişini cihaz yardımıyla görebiliyorsunuz.

Cihazın şarj olma süresü 60 dakika civarı. 60 dakika şarj olup 120 dakika boyunca evi süpürebiliyor. Toz haznesi ise 0,6 litre kapasiteye sahip. Emiş gücü zaten fazla iyi.

Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner

robot süpürge önerilerirobot süpürge önerileri

En kaliteli robot süpürge tavsiyelerinin ikinci sırasında da yine Xiaomi yer alıyor. 2200 Watt’a kadar çıkabilen motor gücü bir önceki modele kıyasla daha yüksek emiş gücü sunuyor. Buna bağlı olarak çalışma esnasında ortama yayılan ses düzeysi de 61-70 Dpa düzeylerine çıkabiliyor. 2 cm’ye kadar olan önüne geçerin üzerinden rahatça geçebiliyor. Bu 2 cm değeri hemen hemen her robor süpürgede yer alıyor. 300 ml toz, 200 ml su haznesi ile verimli bir kullanım sunuyor.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Diğer robot süpürge modellerine ek olarak Mijia, süpürmeye ek olarak silme özelliğine de sahip. 2’si bir arada tank bölümü, cihazın hem süpürme hem de silme işlemlerini aynı anda gerçekleştirebiliyorsunuz. Temizlik kapasitesi ile 180 m2’lik bir alan için hemen hemen 110 dakikadır.

Yaklaşık 10.000 müşteri yorumundan %85’in üzerinde olumlu yoruma sahip. Fiyatı ise 3.500 ile 5.500 TL içindeki değişiyor.

Özelliklerine geniş bir şekilde bir biçimde bakacak olursak en iyi robot süpürge modellerinden birisi olduğunu aktarabiliriz. İlk başta da dile getirdiğimiz gibi silme ve süpürge işlevleri bir arada. Evinizi süpürdükten sonra, silme işlemini de yapıyor. Peki bu nasıl oluyor? Evinizi komple bir biçimde süpürdükten sonra, bezler aracılığıyla yerleri siliyor.

Yukarıdaki modelde de olduğu gibi evinizin her yerini temizleyebilmek için, evinizin haritasını çıkarıyor ve kaydediyor.

Süpürge 4 farklı çalışma moduyla birlikte geliyor. Eğer sesli bir çalışma istemiyorsanız, sessiz modu tercih ederek evinizi süpürebilirsiniz. 2. modu ise turbo modu. Olabilecek en yüksek çekiş gücü ile en ufak tozları bile süpürüyor. Bizce en iyi robot süpürge modellerinden birisi.

Roborock Vacuum Cleaner S5 Max

en iyi robor süpürge yorumlarıen iyi robor süpürge yorumları

4000 kullanıcı yorumu ve %90’a yakın tatminiyet oranı ile Roborock, robot süpürge önerileri listemizin 3. Sırasında yer alıyor.

Roborock aracılığıyla üretilen robot süpürge modeli, diğer modellere kıyasla sunduğu farklı avantajlar ile ön planda gözüküyor. Cihazın 2,5 saat boyunca yüksek performansta çalışmasına izin veren bataryasının yer alıyor. Bunun yanında cihazın şarjı %5’e yaklaşınca süpürge otomatik olarak şarj istasyonuna dönüyor. 460 ml toz, 290 ml su deposu kapasitesi aracılığıyla bi hayli verimli bir kullanım garantisi sunuyor.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Alacağınız ürünün kutusunda şarj standı, su geçirmez mat, güç kablosu, paspas bezi yer alıyor. 1 kg’lık ağırlığı ile sınıfına göre bi hayli hafif yapısı ile de gözleri üstüne topluyor.

Modelin bir çok artısının olduğunu söylemek olabilecek. Öncelikle hafif ama kuvvetli bir yapısı var. Robot süpürgede en mühim özellik haritalama. Yani evinizi kaydetmesi bi hayli mühim. İşte Roborock robot süpürge bu işlevi çok iyi bir biçimde yapyor.

Diğer yandan en büyük artısı evi temizlerken şarjı bittiğinde, nerde kaldığını biliyor. Şarjı dolunca da kaldığı yerden evi süpürmeye sürdürmekte. 170 metre kare boyutunda bir evi 80 dakika civarında süpürdüğünü söylemek olabilecek.

Çekiş gücü ise normal süpürgelerden farklı değil. Toz haznesi dolduğunda ne kadar iyi bir performans gösterdiğini gözlemleyebilirsiniz. Telefonunuza indireceğiniz uygulama aracılığıyla iş yerinizden dahi robot süpürgeyi kontrolünü yapabilirsiniz.

Viomi Vıomı V3 Robot Süpürge

robor süpürge tavsiyesirobor süpürge tavsiyesi

En kaliteli robot süpürge hangisi sorusunu yanıtlamay sürdürmekteuz. Listemizin 4. sırasında Viomi yer alıyor. Cihazın performansı bi hayli iyi. Kullanıcı yorumlarında bunu görmek de olabilecek. Önceki süpürgenizle süpürdüğünüz yerlerin üzerinde geçtikten sonra, yine de tozları çekebildiğini göreceksiniz.

Sesi çok fazla değil, sizi rahatsız etmeyecek düzeyde bir cihaz diyebiliriz. Çekiş kapasitesi 2600 pa değerinde. Robot süpürgeler içinde en yüksek değere sahip cihaz diyebiliriz. Aşağıda söz edeceğimiz diğer modelden daha iyi bir gücüne sahip. Elbette bu performans fazlalığı sebebiyle fiyatı da bir miktar yüksek.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Ağırlığı 3,6 kg olan süpürgenin çalışma süresi ise hemen hemen 180 dakika civarında. Ses düzeysi 65 dB değerinde ve diğer modellere kıyasla biraz yüksek.

Viomi V2 Pro Akıllı Robot Süpürge V-RVCLM21B

hangi robot süpürgeyi almalıyımhangi robot süpürgeyi almalıyım

Viomi aracılığıyla üretilen V2 Pro, aldığı 1.000’in üzerinde olumlu yorum aracılığıyla yüksek müşteri tatminiyeti sunuyor. V2 Pro’nun sunduğu en büyük avantajlardan bir tanesi çoklu haritalama yapabilme özelliğidir. Bunun yanında birkaç kattan bir araya gelen evlerde, her katın haritası özel olarak cihazın hafızasına işlenebiliyor ve kat değişimlerinde kullanıcılara büyük kolaylık sunuluyor.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Yüksek emiş kapasitesine rağmen 5-10 Dba’lık çok ufak bir ses düzeysine sahip. En verimli çalışan robot süpürgelerden birisi diyebiliriz. Süpürme özelliğinin bunun yanında geniş bir şekilde temizlik ve silme özelliği de yer alıyor. Yaklaşık 4.000 TL’lik fiyat aralıkları ile aynı segmentteki diğer cihazlara kıyasla bi hayli cazip bir alternatif.

Anker Eufy RoboVac 11S Hepa

hangi robot süpürgeyi tavsiye edersinizhangi robot süpürgeyi tavsiye edersiniz

Özellikle toz ve benzeri partiküllere alerjisi olanlar aracılığıyla tercih edilen Anker Eufy RoboVac 11S Hepa, yüksek emiş gücü ve batarya kapasitesi aracılığıyla bi hayli kullanışlı bir robot süpürge.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Yüksek fiyat performans oranına ve 500’ün üzerinde olumlu kullanıcı yorumuna sahip olan cihaz %90’ın üzerinde olumlu geri dönüş ile gözleri üstüne topluyor. 1.800- 2.300 TL aralığında değişen fiyat aralıkları ise kategorisinde bi hayli uygun fiyatlara sahip.

iRobot Roomba 605 Navigasyonlu Robot Süpürge

robot süpürge en iyi markarobot süpürge en iyi marka

25 yılı aşkın süredir robot sektöründe hizmet veren iRobot aracılığıyla geliştirilen Roomba 605, yüksek performans ve uzun süreli kullanım garantisi sunuyor. Otomatik şarj özelliği aracılığıyla, gün içinde programladığınız temizlik işlemleri düşük batarya düzeysi yüzünden yarıda kalmıyor. Bataryanın azaldığı durumlarda şarj istasyonuna geri dönen cihaz bununla birlikte programlanan temizlik işi tamamlandıktan sonra da otomatik olarak şarj istasyonuna geri dönüyor.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın

3 Aşamalı temizleme sistemi ise kir, toz ve ev akarlarına karşı bi hayli profesyonel bir temizlik sunuyor. Küçük boyutları ile evinizin tüm ayrıntı kısmına girebilen yapısı, yatak ve koltuk altlarını dahi çok iyi temizliyor.

Maksimum 3 saatte şarj olan bataryası, 1 saate kadar aktif çalışma garantisi veriyor. 500’ün üzerinde yoruma ve %85’lik tatminiyet oranına sahip olan robot süpürge, hemen hemen 1.700 TL’lik fiyat aralıkları ile bi hayli uygun bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Evet sevgili 15sey.com okurları siz değerli okurlarımız için hazırladığımız en iyi robot süpürge yazımızın sonuna geldik. En kaliteli robot süpürge hangisi, robot süpürge yorumları, robot süpürge tavsiyesi gibi bir çok konuya değindik.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün