Biyografi

Erşan Kuneri kimdir? Cem Yılmaz’ın yeni karakteri Erşan Kuneri görücüye çıktı

Erşan Kuneri kimdir? Cem Yılmaz’ın yeni kişiliği Erşan Kuneri görücüye çıktı, arayışı içine giren okurlarımız için Erşan Kuneri kimdir? Cem Yılmaz’ın yeni kişiliği Erşan Kuneri görücüye çıktı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Erşan Kuneri kimdir? Cem Yılmaz’ın yeni kişiliği Erşan Kuneri görücüye çıktı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Erşan Kuneri kimdir? Cem Yılmaz’ın yeni kişiliği Erşan Kuneri görücüye çıktı

Panorama ekibi Acun için fiyasko! Survivor'da elenen isim sızdı giden yarışmacı yine çok ağlatacak

Panorama ekibi Acun için fiyasko! Survivor’da elenen isim sızdı giden yarışmacı yine çok ağlatacak

Cem Yılmaz’ın yeni dizisi Erşan Kuneri dijital platformda yayın yaşamına başlamaya hazırlanıyor. Erşan Kuneri kimdir sorusunun yanıtı daha fotoğraf paylaşıldığından bu yana seyirciler aracılığıyla yoğun olarak araştırılıyor. Erşan Kuneri önceden Gora filmi ile karşımıza çıkmış cinsel içerikli filmler çeken bir karakter olarak tanınmıştı. Uzun süredir Cem Yılmaz’ın üzerinde çalıştığı bir karakter olan Erşan Kuneri bir gün önümüzdeki günlerde dijital platformda yayına girecek olan bir dizi haline dönüşecek. Cem Yılmaz çekimlerine başlanan dizinin ilk fotoğrafını sosyal platform hesabından paylaşımı yaptı.

CEM YILMAZ’IN ERŞAN KUNERİ FOTOĞRAFINA YORUM YAĞDI

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın heyecanla beklenen projelerinden birisi olan Erşan Kuneri’nin net yayın tarihi halen açıklanmadı. Lakin Cem Yılmaz’ın sosyal platform hesabı üzerinden paylaşımı yaptığı fotoğraf kısa zaman zarfında sosyal platformda büyük Yankı uyandırdı. Çok sayıda sosyal platform kullanıcısı Erşan Kuneri kişiliğinin fotoğrafına yorum yaparken yalnızca dakikalar içinde binlerce Yorum geldi.

ersan-kuneri-kimdir-cem-yilmazin

ERŞAN KUNERİ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Cem Yılmaz’ın yeni dizisi Erşan Kuneri’nin dijital platform üzerinden yayınlanacağı bilinmekte. Ünlü komedyen uzun süreden beri ekranlardan uzak kalmış pandemi zamanında hiç film veya dizi projesi yapmamıştı. Şu anda Gora filminden tanıdığımız Erşan Kuneri kişiliği üzerinde çalışan Cem Yılmaz dijital platform için hazırladığı dizisinin yayın tarihini ise halen açıklanmadı. Lakin yaz aylarında dizinin dijital platformda seyirci ile buluşması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün