Diziler

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Çakırbeyli ölüyor! Oktay Kaynarca diziden apar topar ayrıldı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Çakırbeyli ölüyor! Oktay Kaynarca diziden apar topar ayrıldı, arayışı içine giren okurlarımız için Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Çakırbeyli ölüyor! Oktay Kaynarca diziden apar topar ayrıldı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Çakırbeyli ölüyor! Oktay Kaynarca diziden apar topar ayrıldı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Çakırbeyli ölüyor! Oktay Kaynarca diziden apar topar ayrıldı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Çakırbeyli şoku! ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz şok eden ayrılık! Hızır Çakırbeyli kişiliği canlandıran Oktay Kaynarca diziden ayrılıyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

ATV popüler dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanı yayınlandı! 25 Mayıs salı akşamı yayına girecek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz şok ayrılık yaşanıyor. Hızır Çakırbeyli kişiliğini canlandıran Oktay Kaynarca diziden veda ediyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. Bölüm Fragmanı

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”380″ scrolling=”no” src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/OTIpvPTnG5Z.html” webkitallowfullscreen=”” width=”100%”]

Haşmet, Didem ve Hızır Ali intikamı alınıyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölümde Haşmet Façalı, Didem ve hastaneden çıkmaya çalışan Hızır Ali intikamı alınacak. Çiftlikte yakalanan Rado’ların oğulları diziye elveda diyecek. Lakin evlatlarını kaybeden Rado hamlesi herkesi şok edecek!

Hızır Çakırbeyli havaya uçuyor!

Akrep 23. Bölüm Ferda ve Perihan'dan Kusursuz Plan

Akrep 23. Bölüm Ferda ve Perihan’dan Kusursuz Plan

EDHO 196. bölümde Hızır Çakırbeyli vedası şok edecek. Oktay Kaynarca’nın oynadığı Hızır Çakırbeyli diziye veda edeceği söyleniyor. Son günlerde ülkeyi sallayan Sedat Peker ve Mehmet Ağar yakınlığıyla bilinen Oktay Kaynarca diziye elveda diyecek gibi görünmekte.

Sedat Peker’le çocukluk arkadaşı olan Oktay Kaynarca, EDHO senaryo gereği veda edeceği konuşulurken bir taraftan da sezon sonu geri döneceği yönünde bir plan olduğu düşünülüyor. Bindiği araba havaya uçacak Hızır Reis en azından Eylül’e kadar olmayacak gibi görünecek.

Geçen haftalarda Haşmet Façalı kişiliği diziye elveda diyecekti fakat Hızır kadar çok bi hayli beğeni alan ve kuvvetli karakter olan Façalı Dayı diziye devam etme kararı aldırıldı. Façalı dayının cenaze işlemleri olmaması yaşadığını gösteriyor fakat Dido’nun cenaze sahnesinde rado’ların saldırısıyla Hızır diziye veda ediyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün