Bilgi

Evde bakım maaşı yatan iller 17 Haziran 2021! Evde bakım parası yatan iller sorgulama ekranı

Evde bakım maaşı yatan iller 17 Haziran 2021! Evde bakım parası yatan iller sorgulama ekranı, arayışı içine giren okurlarımız için Evde bakım maaşı yatan iller 17 Haziran 2021! Evde bakım parası yatan iller sorgulama ekranı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Evde bakım maaşı yatan iller 17 Haziran 2021! Evde bakım parası yatan iller sorgulama ekranı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Evde bakım maaşı yatan iller 17 Haziran 2021! Evde bakım parası yatan iller sorgulama ekranı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı aracılığıyla evde bakıma muhtaç yaşlı ve engelli bireylerin gereken kriterleri taşımaları durumunda ailelerine ödenen evde bakım parası her ay yatırılıyor. Haziran ayı evde bakım maaşı ödeme döneminin gelmesiyle birlikte de evde bakım maaşı yatan iller güncel liste herkes aracılığıyla araştırılıyor. Peki 17 Haziran Perşembe evde bakım maaşı yatan iller listesi bilgisi verildi mı? bugün hangi illerde evde bakım parası ödendi? E-devlet ve SMS ile evde bakım maaşı sorgulama ekranı ve detaylar haberimizin detay kısmında…

17 HAZİRAN BUGÜN EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER LİSTESİ

1- Tokat 2- Bolu 3- Ordu 4- Aksaray 5- Afyonkarahisar 6- Diyarbakır 7- Antalya 8- Edirne

9- Adıyaman 10- Sakarya 11- Samsun 12- Balıkesir 13- Düzce 14- Osmaniye

15- Mardin 16-Bilecik 17- Zonguldak 18- Uşak 19- Konya 20- İstanbul

21- Niğde 22- Kars 23- Giresun 24- Kocaeli 26- Şanlıurfa 27- Ankara

28- Hatay 29- Isparta 30- Karabük 31- Manisa 32- Bursa 33- Erzincan

evde-bakim-maasi-yatan-iller-1

SMS İLE EVDE BAKIM MAAŞI SORGULAMA

Evde bakım maaşı alan vatandaşlar her ayın 15’i geldikten sonra maaşlarını yatıp yatmadığını sorgulamak için araştırmalara başlıyor. Özellikle Ziraat Katılım Bankası aracılığı ile evde bakım parası alan vatandaşlar cep telefonlarının SMS bölümüne büyük harflerle BAKIYE yazdıktan sonra 4747’ye SMS göndererek sorgulama işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda yaşlıların bakım aylığı da bu SMS sistemi üzerinden sorgulanabiliyor.

E DEVLET EVDE BAKIM MAAŞI SORGULAMA

Haziran ayı evde bakım maaşı yattı mı sorusunun yanıtı hak sahibi çok sayıda vatandaş aracılığıyla Bugün en fazla arananlar içinde yer alıyor. İsterseniz e-devlet sistemi üzerinden Haziran ayı evde bakım parası sorgulama uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda bu sistemden diğer sosyal yardım ödemelerini de takip etmek olabilecek. Evde bakım maaşı alan vatandaşlar e-devlet şifreleri ile sisteme giriş yaptıktan sonra “Engelli evde bakım ödeme bilgileri sorgulama” ekranına ulaşarak ayrıntı kısmı bulabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün