Diziler

FOX TV’den Bomba Romantik Komedi Dizi Geliyor!

FOX TV’den Bomba Romantik Komedi Dizi Geliyor!, arayışı içine giren okurlarımız için FOX TV’den Bomba Romantik Komedi Dizi Geliyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız FOX TV’den Bomba Romantik Komedi Dizi Geliyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

FOX TV’den Bomba Romantik Komedi Dizi Geliyor!

Sezon sonuna doğru gelinirken diziler birer birer final yapmaya başladı. Birçok dizinin final yapmasının ardından ise yerlerini hızla yeni dizileri almaya hazırlanıyor. Yaz sezonunda yine romantik komedi tarzındaki diziler ile reyting savaşları tüm hızıyla devam edecek.

Fox TV’den romantik komedi dizi!

Fox Tv’den iddialı bir dizi geliyor..Güney Kore’nin dikkat çeken bir yapımı olan, orijinal ismi Canning Single Lady olan diziden uyarlanacak olan dizinin halen adı belli olmasa da başroller belirlendi.

Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal’ın yapımcılığını üstleneceği dizinin yönetmen koltuğunda Umut Kırca oturacak. Dizinin konusunu ise Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsay yazıyor. Başrollerinde ise Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel yer alıyor.

Fox TV’de yayına giren Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren kişiliğine hayat veren Melisa Döngel sezon arası verilen diziden ayrılıp yeni diziye geçti. Burcu Özberk, en son Çocukluk dizisinde , İlhan Şen ise Seni Çok Bekledim dizisinde ve son kez Burak Yörük de Baraj dizisiyle dikkatleri çekmişti.

Başarılı oyuncuların bulunacağı dizinin çekimlerine bayramdan sonra başlanacak. Merakla beklenen dizi Haziran ayında yayın yaşamına ekranlara gelecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün