Bilgi

Garanti Bankası 7 Ay Ödeme Yok Düşük Faizli 36 Ay Vadeli Kredi Duyurusu Paylaştı

Garanti Bankası 7 Ay Ödeme Yok Düşük Faizli 36 Ay Vadeli Kredi Duyurusu Paylaştı, arayışı içine giren okurlarımız için Garanti Bankası 7 Ay Ödeme Yok Düşük Faizli 36 Ay Vadeli Kredi Duyurusu Paylaştı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Garanti Bankası 7 Ay Ödeme Yok Düşük Faizli 36 Ay Vadeli Kredi Duyurusu Paylaştı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Garanti Bankası 7 Ay Ödeme Yok Düşük Faizli 36 Ay Vadeli Kredi Duyurusu Paylaştı

Garanti Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamalar ile birlikte kredi başvuruları nasıl yapılacağı ve şartları yayınlandı. Pandemi zamanında olumsuz etkileri bir önce azaltmak isteyen bankalar yeni kredi kampanyaları ile birlikte üyelerinin gereksinimi olan nakit sıkıntısını gidermeyi hedeflemektedir. Garanti Bankası’ndan yapılan açıklamalar ardından başvuru yaptıktan sonra onay alan müşterilerin kredileri 7 ayı ertelemeli olarak yapacağı da altı çizildi. 

SGK Duyurdu! 10 Yaşına Kadar Olan Çocuğunuz Varsa, 1600 TL Destek Verilecek

SGK Duyurdu! 10 Yaşına Kadar Olan Çocuğunuz Varsa, 1600 TL Destek Verilecek

Garanti Bankası, Kredi Başvurusunu Duyurdu

Garanti Bankası üzerinden verilecek olan bu kredileri banka kendi üyelerine bi hayli hızlı bir biçimde kullandıracaktır. Garanti bankası yaptığı yeni kredi kampanyasıyla kredi ödemelerinde 7 ayı ertelemeli olarak işlem yapacaktır. Bankanın kredi nakit başvuru politikalarına uygun olmanız durumunda bu krediler bi hayli hızlı bir biçimde kullanabileceksiniz 100 bin TL’ye kadar verilen bu kredilerde ilk taksit ödemesinin 7 ay erteleme yaparken, bunun bunun yanında, en fazla 36 ay vade ile ödeme tablosu oluşturabileceksiniz. Kredi başvurularını, esnaf olan ve KOBİ olan müşteriler kullanabilecektir. Kobilere işe devam kredisi olarak verilen bu kredileri Garanti Bankası şubelerine giderek başvuru yaparak alabileceksiniz.

İlk Ay Ödeme Yok, 7 Ay Sonra İlk Ödeme

Kobiler için sunulan bu kredilerde KOBİ işe devam kredisi adıyla verilen 100 bin TL kredi, düşük faiz oranları ile kullandırılacaktır. Garanti Bankası şubelerine giderek kredi nakit başvurusu yaptıktan sonra kredi değerlendirmenizi Genel Müdürlük aracılığıyla onaylanacağı için banka 1 ve 3 iş günü içinde siz değerli okurlarımıza kredi sonucu ile ilgili bilgiler verecektir. Kredi başvuruları 100000 TL’ye kadar yalnızca evraklar ile yapılıyor. 100000 TL üzerinde kredi almak isteyen müşterilere ise banka ipotek karşılığı krediler verecektir. 

Garanti Bankası üzerinden verilen bu krediler KOBİ esnaf olan bireylere destek amaçlı verilmektedir. 36 ay vadeli ve 7 ay sonra ödemeli kredi nakit başvurusunu size en yakın Garanti Bankası şubesinden uygulayabilirsiniz,. Daha önce bu bankada hesabınız varsa, banka da ticari müşterisiyseniz, kredi nakit başvurunuzu kendi şubenize gitmeden telefon ederek de uygulayabilirsiniz. Verilen bu destek kredilerini kullanan müşterilere bunun bunun yanında bonus kredi kartı da verilecektir. Kredi kartınızı alarak yüksek limitli kullanım yapabilir ve banka nın bu muzun özellikleri, avantajlarından faydalanabilirsiniz. Krediler ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bankanın resmi internet sitesi üzerinden gözlemleyebilirsiniz. 

Bireysel Destek Kredisi Devam Ediyor mu?

Garanti Bankası aracılığıyla yapılan 100000 TL’ye kadar bireysel Destek Kredisi kampanyasına sürdürmektedir. Esnaf olan vatandaşlara ayrı olarak verilen bu krediyi hem bireysel müşterilerin hem de ticari olan müşterilerin kullanabileceği bir ihtiyaç kredisidir. Banka normal kredi faiz oranları ile birlikte vereceği bu kredilerden kredi taksit ödemelerine 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturarak üyelerine sağlamaktadır. Kredi başvuruları, banka şubelerinden yapılabildiği gibi internet sitesi üzerinden de yapılabiliyor. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün