Gönül Dağı Dizisi Alper Tunga Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Gönül Dağı Dizisi Alper Tunga Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Gönül Dağı Dizisi Alper Tunga Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Gönül Dağı Dizisi Alper Tunga Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Gönül Dağı Dizisi Alper Tunga Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Gönül Dağı dizisinin 10 Nisan akşamı yayına giren 23. bölümünde yeni oyuncular diziye dahil olacak. Bunlardan birisi de Alper Tunga çocuk oyuncu. Gönül Dağı Dizisi Alper Tunga Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri fotoğrafları önceden oynadığı diziler var mı kısaca siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz. İşte Gönül Dağı Dizisi Alper Tunga Kimdir? sorusuna vereceğimiz yanıtlar.

Gönül Dağı Dizisi Alper Tunga Kimdir?

Gönül Dağı dizisi Alper Tunga çocuk oyuncuGönül Dağı Dizisinin 23. bölümünde diziye müdahil olan Alper Tunga Kimdir? kısaca söz edelim. Öncelikle diziye yeni gelen Alper Tunga diziye gelir gelmez Taner’e kızarak Dilek’e iyi davranmasını onu üzmemesini istiyor. Bu kızı üzersen karşında beni bulursun diyen Alper Tunga asıl hedefine Ramazan’ı alıyor. Ramazanın başının belası olan Alper Tunga ile ilgili bilgilere geçelim. Alper Tunga kimdir kimin nesidir neden Gönül dağı dizisine geldi hemen yazalım.

Gönül Dağı Dizisi Alper Tunga Kim için Kimle Geldi?

Gönül Dağı Alper Tunga KimdirGönül Dağı dizisinde Taner’in annesi Dilek’i istemeye razı olunca Taner Dilek’e haber verir. Dilek de annesi ile paylaşınca o da kardeşlerine haber verir. Yani Dilek’in teyzeleri Dilek’in nişanı için Gedelli’ye gelir. Alper Tunga da Dilek’in teyze oğludur ve nişan için kasabaya gelmiştir. Gülnur teyzenin oğlu olan Alper Tunga hem konuşkanlığı ile hem de havalı tavırları ile Taner ve Ramazanın başına bela olur. Peki Dilek’in kuzeni olan ve Gülnur teyzenin oğlu olan Alper Tunga’nın gerçek adı nedir önceden hiç dizide oynadı mı? Gülnur teyzenin oğlu olan Alper Tunga Gönül Dağı dizisinde kalıcı mı?

Gönül Dağı Dizisi Alper Tunga Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Gönül Dağı Dizisinde Gülnur’un oğlu olan Alper Tunga ve diğer yeni gelen oyuncular için Gönül Dağı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular sayfamızdan ulaşabilir tüm ayrıntı kısmı ile kadroya yeni katılan oyuncuları gözlemleyebilirsiniz.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker