Bilgi

Hadi Özışık kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Tutuklandı mı?

Hadi Özışık kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Tutuklandı mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Hadi Özışık kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Tutuklandı mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Hadi Özışık kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Tutuklandı mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Hadi Özışık kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Tutuklandı mı?

Hadi Özışık kimdir? Hadi Özışık nereli kaç yaşında? Sedat Peker facetime görüşmelerini paylaşımı yaptığı Hadi Özışık nereli? Hadi Özışık tanıyalım!

Sedat Peker Hadi Özışık video fotoğraflarıni paylaşımı yaptı!

Son zamanda paylaşımı yaptığı videolarla gündemden düşmeyen Sedat Peker’den Hadi Özışık videosu geldi. Peki Hadi Özışık kimdir? Hadi Özışık kaç yaşında nereli?

Hadi Özışık kimdir?

İnternet medyasının tanınan isimleri içinde bulunan Hadi Özışık, 1962 Iğdır doğumlu. 1982 senesinde gazetecilik mesleğine Edebiyat öğretmeni tavsiyesiyle başlayan ve Hüryurt gazetesinde yazarak başlayan Hadi Özışık, 1986 senesinde profosyonel gazetecilğe başladı.

Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanı izle 25 Mayıs 2021 TRT 1 yeni bölüm fragmanı

Masumlar Apartmanı 35. bölüm fragmanı izle 25 Mayıs 2021 TRT 1 yeni bölüm fragmanı

Türkiye’de 5 mayıs 2000 senesinde internethaber.com, gazeteoku.com, internetspor.com, gazeteciler.com, memurhaber.com elmaelma.com gibi sitelerin sahibi olan Özışık, 2005 senesinde internet medyası derneğini kurdu. 

Marmara Üniversitesi İletişim fakültesi internet gazetecilği dersleri de veren Hadi Özışık evli ve üç çocuk babasıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün