Diziler

Hercai dizisi neden bitiyor? Yeniden başlayacak mı? İşte finalin gerçek sebebi

Hercai dizisi neden bitiyor? Yeniden ekranlara gelecek mı? İşte finalin gerçek sebebi, arayışı içine giren okurlarımız için Hercai dizisi neden bitiyor? Yeniden ekranlara gelecek mı? İşte finalin gerçek sebebi ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Hercai dizisi neden bitiyor? Yeniden ekranlara gelecek mı? İşte finalin gerçek sebebi sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Hercai dizisi neden bitiyor? Yeniden ekranlara gelecek mı? İşte finalin gerçek sebebi

Başrollerini Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in paylaşımı yaptığı Hercai dizisi üç sezondur ATV’de seyirci karşısına çıkıyordu. Yapımını Mia Yapım’ın üstüne aldığı Hercai dizisi Aslanbey ve Şadoğlu Aileleri içindeki intikam savaşından doğan destansı bir aşk öyküsünü konu alıyordu. Çekimleri Mardin’de devam eden Hercai, ilk iki sezonunda cuma akşamı ekranlara gelirken üçüncü sezonun yarınsında pazar akşamına transfer oldu. Aşkları için bir çok badire atlatan ve sonunda oğulları Umut’la yeni bir hayat başlayan Miran ve Reyyan’ın hikayesi bu akşam yayına girecek yeni bölümde son bulacak. İzleyenler de şimdiden Hercai niçin bitiyor? Başak kanal geçer mi, tekrar başlar mı? Devamı olacak mı araştırmaya başladı.

Hercai neden bitiyor?

Yukarıda da dile getirdiğimiz gibi gerek konusu gerek oyuncularıyla seyredenlere özledikleri konak dizisini geri veren Hercai, başlarda reytingleri alt üst etmiş ve cma akşamına damga vurmuştu. Lakin bir süre sonra senaryonun tıkanması diziyi düşüşe geçirince senaristler duruma müdahale etmiştir. Eklenen yan karakterlerle yeni olay örgüsü yaratan senaristlerin bu çabası Hercai için yeterli olmadı. Buna çzöüm bulmak isteyen kanal ve yapımcı da Hercai dizisinin gün değişikliğine gitmesine karar verdi. Dzinin fişini çeken ATV, Hercai’yi cumadan pazar gününe transfer etti. Lakin karşısında kuvvetli bir rakibi olmamasına rağmen Hercai kendini toparlayamadı. Düşen reyting listesinde finali bununla birlikte getirdi.

Finalin bir diğer sebebi ise Akın Akınözü’nün davranışları ve set ekibiyle yaşadığı poblemleri söylememiz yanlış olmayacaktır. Çünkü final bölümlerinin çekimleri sırasında bile sette gerginlik yarattığı söylenen Akın Akınözü, yapım şirketinin en tepe isimlerinden biriyle de davalık oldu. Akın Akınözü ile alakalı ayrıntı kısmı aşağıdaki haberimizin detay kısmında bulacaksınızdır…

AKIN AKINÖZÜ ‘HERCAİ’ SETİNİ KARIŞTIRDI İDDİASI!

Özetle Hercai dizisi, tıkanan konusu ve düşük reytingleri sebebiyle ekranlara veda ediyor. Gelelim hayranların Hercai yeniden başlar mı? sorusuna… Ne yazık ki böyle bir şey olabilecek değil. Çünkü hiçbir kanal reytingleri bu kadar düşmüş ve konusunun ilerlemesi olabilecek olmayan bir diziyi bünyesinde tutmak istemez. Bu nedenle Hercai, sosyal platformda hala çok ses getirse bile bir daha ekranlara gelmeyecektir.

Hercai 69. bölüm özeti! Finalde neler olacak?

Reyyan ve Miran, Yaren’in yarattığı kaos yüzünden dağılan aileyi toparlamaya çalışır. Hazar’ın emaneti olan torunlarını korumak için uzaklara giden Azize, hiç ummadığı birisini karşısında bulur. Reyyan, Umut Vakfı’nda yeni bir projeye başlar. Yeni proje, Reyyan ve Miran için sürprizlerle dolu bir yolculuğun başlangıcı olurken ikilinin yaşamında yeni bir kapı aralanır.

ATV’de pazar akşamı ne yayına girecek?

İzleyenlerin merak ettiği bir diğer soru da Hercai bitince ATV’de ne yayına girecek sorusu oldu. Bunun cevabını da Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu 24 Nisan Cumartesi günü yazdığı yazıda verdi. Eyüboğlu, 69. bölümüyle ekranlara veda eden Hercai’nin yerine Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster? adlı yarışmanın başlayacağını müjdeledi. Birçok birinin senelerdır takip ettiği Milyoner, hem ATV’de boş yayın günü kalmaması hem de seyircili olduğu için koronavirüs önlemleri sebebiyle sezon finali yaparak ara vermişti. Geçen haftalarda tanıtımları yeniden dönmeye başlayan Milyoner önümüzdeki hafta veya en geç bayram sonrası seyircisiyle bir araya gelecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün