Diziler

Kalp Yarası Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Mekanları Neresi?

Kalp Yarası Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Mekanları Neresi?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kalp Yarası Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Mekanları Neresi?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kalp Yarası Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Mekanları Neresi? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kalp Yarası Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Mekanları Neresi?

İlerleyen zamanlarda Atv kanalının yeni dizilerinden bir tanesi olacak Kalp Yarası dizisi merak uyandırmaya devam ediyor. Dizinin oyuncuları ve konusu merak konusu olurken dizi ile ilgili merak edilen şeylerden bir diğeri olan de dizinin çekim yerleri oldu. Bizde bu yazımızda Kalp Yarası dizisi seyircileri ve dizi takipçileri adına Kalp Yarası dizisinin çekim yerlerinden, çekim mekanlarından ve hangi şehirde çekileceğinden siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz.Kalp Yarası Dizisi Nerede Çekiliyor

Kalp Yarası Dizisi Nerede Çekiliyor?

Oyuncu ekibinde bulunan Merve çÇağıran, Zehra Yılmaz, Bahar Şahin, İnanç Konukçu, Gökhan Alkan, İlhan Şen, Yağmur Tanrısevsin, Nail Kırmızıgül, Rıza Akın, Yonca Şahinbaş ve Kemal Burak Alper gibi birbirinden tecrübeli isimlerin yer almış olduğu Kalp yarası dizisi diğer birden fazla diziden farkındalığa giderek çekimlerini Hatay’da yapacağını açıkladı. Dizinin çekimlerinin tamamı Hatay’da sürdürülecektir.

Kalp Yarası Dizisi Çekim Mekanları Neresi?

Atv’de yayına girecek olan Kalp Yarası dizisinin çekim mekanı olarak açık ve kapalı birden fazla mekandan yararlanıldı. Yazarlığını Tomris Giritlioğlu’nun kaleme almış olduğu Kalp Yarası dizisi çekimlerinde birden fazla mekana yer verildi. Kalp Yarası dizisi ATV kanalında olan yayın yaşamına başladığı zaman dizinin çekim mekanlarını geniş bir şekilde bir biçimde adres bilgisi ile birlikte size sunacağız.Kalp Yarası Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Kalp Yarası Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Kalp Yarası dizisinin çekim bir şehri olarak farkındalığa gidilip Hatay seçildi. Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanmış olan Kalp Yarası dizi ekibi çekimlerin Hatay’da sürdürüleceğini Sanayi ve Ticaret ve Sanayi Odası başkanına açıkladı. Vali Doğan dizinin çekimlerinde Hatay’ın kullanılmasında ilin tanıtımına büyük katkı sağlayacağını dile getirdi. İlçe olarak ise Hatay’ın birden fazla beldesinde çekimlerin sürdürülmesi beklenmektedir.Kalp Yarası Dizisi Çekim Yerleri

Kalp Yarası Dizisi Çekim Yerleri

Çekimlerinin büyük bir kısmının Hatay’da gerçekleştirilecek olduğu Kalp Yarası dizisi çekimleri için birden fazla yerden faydalanamadı. Hatay’ın belli bir bölümünde dizi setleri bir önceki günlerde kuruldu ve çekimlere bi hayli hızlı bir biçimde başlandı.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Kalp Yarası dizisinin çekim yerlerinden ve çekim mekanlarından söz etmek istedik. Kalp Yarası dizi Atv’de olan yayın yaşamına başladığı zaman dizinin çekim yerlerinden merak ettiğiniz kısımlar olursa sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte aşağıda bulunan yorum bölümünden bize sorabilirsiniz. Kalp Yarası dizisinin oyuncu kadrosuna incelemek isteğe göre de Kalp Yarası Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Başlama Tarihi (ATV) başlıklı konumuza bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu