Kanal D yeni dizi Baht Zamanı geliyor! Baht Zamanı dizisi oyuncuları kimler?

Kanal D yeni dizi Baht Zamanı geliyor! Baht Zamanı dizisi oyuncuları kimler?, arayışı içine giren okurlarımız için Kanal D yeni dizi Baht Zamanı geliyor! Baht Zamanı dizisi oyuncuları kimler? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kanal D yeni dizi Baht Zamanı geliyor! Baht Zamanı dizisi oyuncuları kimler? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kanal D yeni dizi Baht Zamanı geliyor! Baht Zamanı dizisi oyuncuları kimler?

Kanal D ekranlarında çiçeği burnunda dizi! Yapımcısılığı ARC film üstüne aldığı, Serda Gözelekli yöneteceği Baht Zamanı dizisi cast çalışmalarına başladı. Altan Erkekli başrollerinde bulunacağı Baht Zamanı dizisi için sürpriz isimlerle görüşülüyor!

Birand Tunca başrollerde!

Baht Zamanı dizisinin başrol erkek oyuncusu Birand Tunca oldu! Birand Tunca imza attığı çalışmada bayran başrol için en son Çocukluk dizisinde görüşülen Burcu Özberk adı geçiyor!

Eğer başrol Burcu Özberk anlaşılırsa Afili Aşk dizisinin yapımcısı, yönetmeni ve oyuncuları Altan Erkekli ve Burcu Özberk başrol olacak!

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker