Seni Çok Bekledim 16 Nisan 2021 neden yok, final mi yaptı? Yeni bölüm ne zaman?

Seni Çok Bekledim 16 Nisan 2021 neden yok, final mi yaptı? Yeni bölüm ne zaman?, arayışı içine giren okurlarımız için Seni Çok Bekledim 16 Nisan 2021 neden yok, final mi yaptı? Yeni bölüm ne zaman? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Seni Çok Bekledim 16 Nisan 2021 neden yok, final mi yaptı? Yeni bölüm ne zaman? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Seni Çok Bekledim 16 Nisan 2021 neden yok, final mi yaptı? Yeni bölüm ne zaman?

Star TV ekranlarında cuma günü seyirci ile buluşan Seni Çok Bekledim dizisinden flaş bir gelişme yaşandı. Yapımcılığını Skala Yapım ve Dnz  Film’in ortak üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli’nin oturduğu Seni Çok Bekledim dizisi finale son iki bölüm kala gün değiştirdi!

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun olduğu kadrosunda bulunan Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve  Damla Maka gibi oyuncuların olduğu Seni Çok Bekledim dizisi en son 11. bölümü ile yayınlandı.  13. bölüm ile final yapacak dizinin Star TV cuma yayın akışından kaldırıldığı görüldü. Peki 16 Nisan cuma  Seni Çok Bekledim neden yok?

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak başlıyor!

Star TV ekranlarında 16 Nisan Cuma günü Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programı başlıyor. Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstüne aldığı ” Kuzeyin Oğlu Volkan Konak” her hafta birbirinden ünlü sanatçıları ağırlayacak. Bu nedenle Seni Çok Bekledim dizisi cuma günleri ekrana gelmeyecek.

Seni Çok Bekledim hangi gün yayına girecek?

Seni Çok Bekledim  son  2 bölümü ile çarşamba günleri yayına girecek. 21 Nisan Çarşamba günü 12.yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

Ekranlardaki yolculuğu kısa süren Seni Çok Bekledim 28 Nisan Çarşamba günü ise 13. bölümü ile elveda diyecek. Özcan Deniz’in büyük umutlarla cuma günü yayına giren dizisi reyting kurbanı olduğundan final yapıyor.

 

  Yayınlanma Zamanı: 14 Nisan 2021, 15:07

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker