Biyografi

Kardeşlerim dizisinde sezon finalinde damga vuracak veda! Hiç kimse bu ayrılığı beklemiyordu

Kardeşlerim dizisinde sezon finalinde damga vuracak veda! Hiç kimse bu ayrılığı beklemiyordu, arayışı içine giren okurlarımız için Kardeşlerim dizisinde sezon finalinde damga vuracak veda! Hiç kimse bu ayrılığı beklemiyordu ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kardeşlerim dizisinde sezon finalinde damga vuracak veda! Hiç kimse bu ayrılığı beklemiyordu sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kardeşlerim dizisinde sezon finalinde damga vuracak veda! Hiç kimse bu ayrılığı beklemiyordu

ATV’de sezona geç başlamasına rağmen reyting rekorları kıran Kardeşlerim 18. bölümü ile sezon finali yapacak ve yaz arası verecek. Cumartesi gecelerinin fenomen haline dönüşen dizisinde sezon finali bölümünde de büyük sürprizler seyircileri bekliyor. Sosyal medyayı sallayan dizide sezon finalinde peş peşe vedalar yaşanacak.

Kardeşlerim 17. bölüm ile geçtiğimiz hafta cumartesi günü seyirci karşısına çıkmıştı. Her hafta olduğu gibi reyting sıraları sıralamasında zirveye hiç kimseye kaptırmayan kardeşlerim dizisi bu hafta ekranda yayınlanacak olan bölümü ile sezon finaline gidecek. Kardeşlerim 18. bölüm fragmanı yayınlandı ve sosyal platformda büyük yankı uyandırdı. Sevilen dizinin sezon finali bölümünde yaşanacak olan ayrılıklar seyirci Bir Hayli üzecek gibi görünmekte.

kardeslerim-dizisinde-sezon-finali

KARDEŞLERİM 17. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Genç oyuncu kadrosu ile kısa zaman zarfında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kardeşlerim dizisi hem ekranların en fazla izlenen dizilerinden hem de sosyal platformnın en fazla konuşulan yapımlarından Biri haline dönüştü. Genç ve tecrübeli oyuncu kadrosu ile adından söz ettiren dizinin yeni sezonunda kadroya yeni oyuncuların dahil bulunacağı söyleniyor. Özellikle sezon finalinde ayrılıklarında yaşanacağı dizide gidecek olan isimler seyirciler aracılığıyla merak ediliyor.

kardeslerim-dizisinde-sezon-finalinde-damga-vuracak-veda

AYRILACAK İSİMLER SIR GİBİ SAKLANIYOR

Kardeşlerim dizisinde ayrılacak olan isimler adeta sır gibi saklanıyor. Lakin yeni bölüm fragmanını yayına girmesi ile birlikte ağır ağır yeni bölüm deki olaylar şekillenmeye başladı. Özellikle kardeşlerim Orhan amcanın yeni sezonda olması beklenmiyor. Kardeşlerim dizisinde Orhan kişiliği tiyatro oyunu sırasında dolu silah sebebiyle vurulmuştu. Yeni bölümde Kadir kardeşinin suçunu üstlenerek cezaevine girecek. Ayrıca kulislerde dolaşan bilgilere göre dizinin ana kadrosunda bulunan da büyük değişiklikler yaşanacak. Yeni sezona daha kuvvetli bir başlangıç yapmak isteyen kardeşlerim dizisi yapacağı değişikliklerle birlikte cumartesi günlerini kimseye bırakmayı düşünmüyor.

kardeslerim-dizisinde-sezon-finalinde-damga-vuracak-veda-hic-kimse-bu-ayriligi

KARDEŞLERİM DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Celil Nalçakan – Akif Atakul

Ahu Yağtu – Suzan Manyaslı

Cüneyt Mete – Orhan Eren

Fadik Sevin Atasoy – Şengül Eren

Halit Özgür Sarı – Kadir Eren

Esra Erol'da 15 Haziran şok olay! Ayşe İpek kocasını öldürdü suçu oğlu üstlendi iddiası bomba gibi düştü

Esra Erol’da 15 Haziran şok olay! Ayşe İpek kocasını öldürdü suçu oğlu üstlendi iddiası bomba gibi düştü

Su Burcu Yazgı Coşkun – Asiye Eren

Yiğit Koçak – Ömer Eren

Aylin Akpınar – Emel Eren

Onur Seyit Yaran – Doruk

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün