Diziler

Kazara Aşk Dizisi Aslı Kimdir? Resimleri İnstagramı (Deniz Altan)

Kazara Aşk Dizisi Aslı Kimdir? Resimleri İnstagramı (Deniz Altan), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kazara Aşk Dizisi Aslı Kimdir? Resimleri İnstagramı (Deniz Altan), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kazara Aşk Dizisi Aslı Kimdir? Resimleri İnstagramı (Deniz Altan) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kazara Aşk Dizisi Aslı Kimdir? Resimleri İnstagramı (Deniz Altan)

Yapımcılığını Koliba Film’in üstüne aldığı Kazara Aşk dizinin yönetmen koltuğunda ise Sadullah Celen oturmaktadır. Senaryosunu Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu’nun kaleme aldığı Kazara Aşk dizisinin yeni sezonda Star Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkması planlanmaktadır. Oldukça başarılı isimlerin bulunduğu Kazara Aşk dizisinde dikkat çeken isimlerden bir diğeride Aslı olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kazara Aşk dizisinin bulunan Aslı kişiliğini daha yakında zamandan tanıtacağız ve Kazara Aşk dizisi Aslı kimdir? Kazara Aşk dizisi Aslı kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Kazara Aşk Dizisi Aslı Karakteri Kimdir?

Yeni sezonda Star Tv’de yayına girmesi beklenen Kazara Aşk dizisine yeni müdahil olan Aslı kişiliği, dizinin başrol oyuncusu Şimal’in en yakın dostu olarak karşımıza çıkacaktır. Lakin Aslı’nın nasıl bir karaktere sahip olduğu ile ilgili halen bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler bu konu ile ilgili resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle sunacağız.

Kazara Aşk Dizisi Aslı Kimdir?

Kazara Aşk dizisine yeni müdahil olan Aslı kişiliğine güzel oyuncumuz Deniz Altan verecektir. Aldığı ödüllerle adından sürekli olarak söz ettiren oyuncumuz da seyirciler aracılığıyla merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu konumuz daha güzel oyuncumuz Deniz Altan’ı daha yakında zamandan tanıtacağız ve Deniz Altan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Deniz Altan Kimdir?

26 yaşındaki genç oyuncumuz 26 Eylül 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan Deniz Altan, Sadri Alışık akademisinde de oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2013 senesinde Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile geçen Deniz Altan, 2016 senesinde iki sezon boyunca Bade kişiliğini oynadığı Hayat Şarkısı dizisi aracılığıyla tanınmıştır. Aynı zamanda tiyatroyla da ilgilenen oyuncumuz önceden Görevimiz Tatil, Plaza, The Criminals, Aşk Ağlatır, Kertenkele, gibi projelerde de yer almış ve Plaza filmindeki performansı aracılığıyla Altın Koza ödülüne layık görülmüştür. 1.60 metre boyunda ve 54 kilo ağırlığında olan güzel oyuncumuz kamera karşısına en son 2020 senesinde Kırmızı Oda dizisi ile geçmiştir. Oyuncumuz yeni sezonda ise Kazara Aşk dizisinde hayat vereceği Aslı kişiliğiyle ekranlarda olacaktır.

Deniz Altan Yer Aldığı Diziler

2021 Kazara Aşk (Aslı)
2020 Kırmızı Oda (Nur)
2019 Aşk Ağlatır (Çiçek Ekmeksiz)
2016 – 2017 Hayat Şarkısı (Bade Cevher)
2014 Kertenkele
2013 Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Melek/Seher)

Deniz Altan Resmi İnstagram Hesabı

Kazara Aşk dizisinde Aslı kişiliğini hayat verecek olan güzel oyuncumuz Deniz Altan, sosyal platformda bi hayli aktif kullanmaktadır. Resmi instagram hesabından özel yaşamı ve bulunduğu projelerle alakalı sürekli olarak paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 163 gönderisi ve 33 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Güzel oyuncumuz Deniz Altan’ın resmi instagram hesabı: @deniz.altan

Deniz Altan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

26 yaşındaki genç oyuncumuz halen evli değildir. Ailesine çok bağlı olduğu bilinen oyuncumuz özel yaşamını da gözlerden uzaklaşmayı tercih etmektedir. Bundan dolayı oyuncumuz Deniz Altan’ın önceden basına yansıyan bir sevgiliside olmamıştır ve oyuncumuzun şimdilerde de yaşamında birinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Kazara Aşk Dizisi Aslı – Deniz Altan Kıyafetleri

Yeteneğinin bunun yanında güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz bi hayli şık parçalar seçmekte ve üslubuyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetlerin merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Deniz Altan’ın özel yaşamında ve Kazara Aşk dizisinde giydiği etek, pantolon, kaban, mont, kazak, hırka, yelek, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat altını çizerek sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Star Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Kazara Aşk dizisine yeni katılan Aslı kişiliğini ve Aslı kişiliğine hayat veren güzel oyuncumuz Deniz Altan’ı yakında zamandan tanıttık. Sizlerle konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün