Diziler

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi Erkan Petekkaya kovuldu! Acun Ilıcalı Kerimcan Durmazınki girsin diyince

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi Erkan Petekkaya kovuldu! Acun Ilıcalı Kerimcan Durmazınki girsin diyince, arayışı içine giren okurlarımız için Kırmızı Oda Delikanlı Sadi Erkan Petekkaya kovuldu! Acun Ilıcalı Kerimcan Durmazınki girsin diyince ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kırmızı Oda Delikanlı Sadi Erkan Petekkaya kovuldu! Acun Ilıcalı Kerimcan Durmazınki girsin diyince sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi Erkan Petekkaya kovuldu! Acun Ilıcalı Kerimcan Durmazınki girsin diyince

Son Yaz dizisi Canan öldü sosyal platform ayağa kalktı! Son sahnede seyredenlerde ciğer kalmadı

Son Yaz dizisi Canan öldü sosyal platform ayağa kalktı! Son sahnede seyredenlerde ciğer kalmadı

Kırmızı Oda dizisinde üzen ayrılık. Kırmızı Oda Delikanlı Sadi’si kovuldu. Erkan Petekkaya dün akşam TV8 sahibi Acun Ilıcalı ağza alınmayacak sözler söyleyen delikanlı Sadi diziden kovuldu.

Kırmızı Oda Erkan Petekkaya kovuldu!

TV8 patronu Acun Ilıcalı şok sözler söyleyen Erkan Petekkaya Kırmızı Oda dizisinden kovuldu. Dün akşam TV8 ekranlarında Kerimcan Duymaz ödül verilmesi sonrası isyan eden Erkan Petekkaya kendini tutamadı. Acun Ilıcalı çok sert sözler söyleyen Erkan Petekkaya çok sevildiği diziden kovuldu.

Kanalınızdan çalışmaktan utanıyorum!

Erkan Petekkaya instagram adresinden “Bu kişi cinsel organını gözünüze soktu sizin gözlerinize helal olsun sizler utanmaz iflah olmaz kötü bireylerdiniz. Ayrıca herkesin tercihi kendine acun bey yuh size ahlak yoksunu.. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. O uçaktaki pens sana gelsin Acun Efendi yuh.

Erkan Petekkaya Kırmızı Oda kovuldu

Erkan Petekkaya hemen hemen 5 saat boyunca gönderiyi silmedi. Daha önce Kerimcan Duymaz şok sözler söyleyen Erkan Petekkaya, 5 saat sonra gönderiyi sildi. Lakin hem Acun Ilıcalı, hem Kırmızı Oda yapımcıları Erkan Petekkaya kelimeleri sonrası direk diziden çıkartma kararı aldı. Gelecek sezon Erkan Petekkaya dizide olacaktı fakat artık olmayacak.

Erkan Petekkaya açıklama yaptı mı?

Daha önce defalarca bu olaylar meydana geldiğinda hacklendim diyen Erkan Petekkaya yine hacklendim diyecek mi merak ediliyor. Lakin birden çok kişi silmesi sonrası kesin hacklendim diye açıklama yapacak dedi.

Lakin Acun Ilıcalı kesin talimatıyla Delikanlı Sadi defteri resmen kapandı!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün