Diziler

Masumiyet Dizisinde Talihsiz Olay! Usta Oyuncu Hastanelik Oldu! Dizi Seti Durdu!

Masumiyet Dizisinde Talihsiz Olay! Usta Oyuncu Hastanelik Oldu! Dizi Seti Durdu!, arayışı içine giren okurlarımız için Masumiyet Dizisinde Talihsiz Olay! Usta Oyuncu Hastanelik Oldu! Dizi Seti Durdu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumiyet Dizisinde Talihsiz Olay! Usta Oyuncu Hastanelik Oldu! Dizi Seti Durdu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumiyet Dizisinde Talihsiz Olay! Usta Oyuncu Hastanelik Oldu! Dizi Seti Durdu!

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstüne aldığı, konusunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu Masumiyet dizisi Fox Tv’de her hafta çarşamba günü seyirci ile buluşuyor.

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’ ın olduğu ve kadrosunda bulunan Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Rüçhan Çalışkur, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan,  Asena Tuğal ,Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli,Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün gibi başarılı isimlerin olduğu Masumiyet dizisinde kötü bir olay yaşandı.

Ne Yaptın Sen Hale?

Hülya Avşar, Ertuğrul Postoğlu’nun Çene Kemiğini Çıkarttı!

Hülya Avşar, İsmail kişiliğine can veren 54 yaşındaki usta oyuncu Ertuğrul Postoğlu’a attığı tokatta elini ayarlayamayınca talihsiz bir olay yaşandı. Avşar kızının tokadı Postoğlu’nun çene kemiğini yerinden çıkardı. Avşar ise hemen meslektaşından defalarca özür dileyerek kuzeni Dr. Erol Avşar’ın çalıştığı Akademik Hospital’a götürdü. Acılar içinde kalan Postoğlu hemen tedaviye alındı. Yaşanan bu talihsiz olaydan sonra dizi seti durdu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün