Diziler

Müjde! Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Yapmayacak Ancak Kötü Bir Haber Var!

Müjde! Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Yapmayacak Lakin Kötü Bir Haber Var!, arayışı içine giren okurlarımız için Müjde! Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Yapmayacak Lakin Kötü Bir Haber Var! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Müjde! Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Yapmayacak Lakin Kötü Bir Haber Var! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Müjde! Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Yapmayacak Lakin Kötü Bir Haber Var!

Son Dakika! Dizilerde ardı ardına kimi müjdeli kimi kara haberler geliyor. Show Tv bugün bombaları patlatıyor. Final bölümü tespit edilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde yeni gelişmeler yaşandı!  Kuzey Yıldızı hayranları başardı!

Başrollerinde İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in olduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 60. bölümde final yapacağı açıklanmıştı. Show Tv gelen tepkiler üzerine Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin final kararını değiştirdi. 

Cumartesi akşamlarının reyting listesinde Gönül Dağı gelene kadar zirve olan dizisi zirveyi TRT’ye kaptırsa da reyting listesinde hala üst sıralarda. Lakin final korkusu olamayan Kuzey Yıldızı seyircisi geçtiğimiz hafta gelen final haberi ile adeta şok olmuştu.

Yapımcının oyunculardan fiyatlarıni azaltması isteği geri tepmiş, oyuncular fiyatlarıni düşürmeyince yapımcı diziyi final yapma kararı almıştı. Bu final haberi Kuzey Yıldızı seyircilerini ayaklandırmış ve dizinin seyircileri sosyal platform TT çalışması yaprak seslerini yapımcıya ve Show Tv’ye duyurmaya çalışmışlardı.

MÜJDELİ HABER GELDİ! HAYRANLAR BAŞARDI

Dizinin hayranlarına müjdeli bilgi geldi. Seyircilerin uğraşları işe yaradı. Lakin bu müjde şuan için yalnızca erteleme oldu. 60. bölümde final yapması hedeflenen Kuzey Yıldızı ilk Aşk 8 bölüm daha ertelenerek 68. bölümde final yapma kararı aldı.

Ordu’da çekilen ekranların tek tük iç açıcı komedi yapımlarından olan Karadeniz dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk final tarihi 15 Haziran’a kadar uzatıldı. 

Dizinin hayranları bu haber üzerine sosyal platformda baskılarını arttırarak dizinin final kararını tamamen kaldırtmayı planlıyor. Bakalım Kuzey Yıldızı hayranları finali iptal ettirmeyi başarabilecek mi?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün