Bilgi

Utku Çorbacı Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? EXXEN Tosun Dizisi Oyuncuları!

Utku Çorbacı Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? EXXEN Tosun Dizisi Oyuncuları!, arayışı içine giren okurlarımız için Utku Çorbacı Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? EXXEN Tosun Dizisi Oyuncuları! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Utku Çorbacı Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? EXXEN Tosun Dizisi Oyuncuları! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Utku Çorbacı Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? EXXEN Tosun Dizisi Oyuncuları!

Acun Ilıcalı’nın dijital yayın platformu Exxen için hazırlanan Tosuncuk dizisinde Mehmet Aydın’ı hayat verecek oyuncu bulundu. Utku Çorbacı Çiftlikbank’ın Tosuncuğu Mehmet Aydın’a hayat verecek. Peki Utku Çorbacı kimdir? Utku Çorbacı nereli? Kaç yaşında?

Çiftlik Bank ile çok sayıda kişiyi dolandıran Mehmet Aydın’ın öyküsünün anlatılacağı Tosun dizinin cast çalışmaları tamamlanıyor. Dizide Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın’ı genç oyuncu Utku Çorbacı hayat verecek.  

Tosun dizisinin çalışmaları sürüyor. Yapımcılığını Dijital Sanatlar’ın yaptığı yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu’nun oturduğu dizide Tosuncuk Mehmet Aydın’ı Utku Çorbacı hayat verecek. 6 bölümlük mini dizide bunun bunun yanında Yetkin Dikinciler’de bulunacak.

Utku Çorbacı Kimdir?

01 Ağustos 1987 İstanbul doğumlu olan Utku Çorbacı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.

Utku Çorbacı 2013 senesinde Galip Derviş dizisinde rol almış ve oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Utku Çorbacı ardından Vatanım Sensin, Nefes Nefese ve Yaralı Kuşlar adlı dizilerinde rol almıştır.

 2008 senesinde Bulgaristan Kavarna International Theatre Festivalinde En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü almıştır.

YER ALDIĞI TİYATRO OYUNLARI

Sanat Yemekte Yenir mi?     

Hayrola Karyola        

Haldun Taner Kabare – Dün Bugün 

Michelangelo – Kardinal 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün