Fragmanlar

Ramo 33.Bölüm Fragmanı izle

Ramo 33.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve İlker Aksum gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Ramo bu hafta yayına girecek mı?

Ramo 33.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Ramo dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 19 Şubat Cuma akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Ramo ne kadar inanmak istemese de hastane odasında alınan örnekler cesedin Sibel’e ait olduğunu gösteriyordur. Ramo ailesini bile dinlemeden her yerde Sibel’e ait bir iz arıyordur. Ramo- ’nun her eylemi İstanbul’un büyük patronlarını biraz daha rahatsız eder. Mazhar partonlarından da aldığı emirle Ramo’yu yok etmek için harekete geçmiştir.

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/MdGMdDGLWdY?rel=1&autoplay=0&iv_load_policy=3&showinfo=0&end=52″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün