Sarp Apak’tan Son Yaz Açıklaması!

Sarp Apak’tan Son Yaz Açıklaması!, arayışı içine giren okurlarımız için Sarp Apak’tan Son Yaz Açıklaması! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sarp Apak’tan Son Yaz Açıklaması! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sarp Apak’tan Son Yaz Açıklaması!

Fox’un bi hayli beğeni alan dizisi Son Yaz’da Akgün’ün abisi kişiliği heyecan uyandırdı. Akgün’ün abisi Taner kişiliğini Sarp Apak’ın oynayacağını ilk kez söylemiştik. Lakin son dakika değişikliği ile yeni abi Olgun Toker olmuştu. Sarp Apak neden diziye katılamadığını açıkladı.

Başrollerinde Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sfakattutan, Alperen Duymaz, Emre Karayel, Şebnem Dönmez, Sinan Tuzcu gibi isimlerin olduğu Son Yaz dizisininde heyecan dorukta seyrediyor.

İlginç hikâyesi ve tecrübeli oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Son Yaz da yeni oyundu heyecanı. Diziye Akgün Gökalp Taşkın’ın abisi Taner kişiliği dahil edildi. Bu rolun Sarp Apak’a teklif edildiğini ilan365 olarak ilk biz duyurmuştuk. Lakin Sarp Apak’ın dijital platform tercih etmesi sebebiyle rol Olgun Toker’e gitti.

Sarp Apak’tan Açıklama!

Sarp Apak rolü neden kabul edemediğini açıkladı. Melda Onur, Twitter hesabından “Son Yaz’da Akgün’ün abisi kişiliğini kim oynayacak?” diye soran bir tweete Sarp Apak’ı etiketleyerek “Sarp Apak inşallah” diye yazdı.

Bunun üzerine Sarp Apak “Melda Hanım teklif doğru fakat programlarımız uymadı” diyerek yanıt verdi.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker