Biyografi

Seda Sayan Demet Akalın Kavgası Reklam Mı Çıktı?

Seda Sayan Demet Akalın Kavgası Reklam Mı Çıktı?, arayışı içine giren okurlarımız için Seda Sayan Demet Akalın Kavgası Reklam Mı Çıktı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Seda Sayan Demet Akalın Kavgası Reklam Mı Çıktı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Seda Sayan Demet Akalın Kavgası Reklam Mı Çıktı?

Demet Akalın ve Seda Sayan birbirine girdi. Demet Akalın ve Alişan’ın sabah programının anlaşmasının bitmesi üzerine ikili ekranlara veda etmişti. Bunun üzerine Seda Saya’ın sabah programı yapacağı öğrenilmişti. Sonra olanlar olmuştu.

Demet Akalın ve Alişan, Stay Tv’de sabah programına başlamış ikili konuk kimseyi bulamadıklarını “Kimse pogramımıza gelmek istemiyor” diyerek duyurmuş ve sitem etmişlerdi. Ve anlaşmaları bir yılın ardından bitti. Yapım ve kanal anlaşma yenilemedi.

Demet Akalın ve Alişan’ın yerine ise Seda Sayan geldi! Seda Sayan’ın yerlerine sabah programı sunacağını öğrenen Demet Akalın delirdi ve sosyal platform hesabından Seda Sayan’ı silmişti. Daha sonra ise olay büyümüş ve ikili sosyal platformdan birbirlerine göndermeler yapmıştı. 

Demet Akalın ve Alişan’ın Star Tv’de ekrana geldikleri sabah programı bitirildi. Yerlerine ise Seda Sayan geldi. Bunun üzerine Akalın sinirlenerek Sayan’ı sosyal platformsından sildi ve açtı ağzını yumdu gözünü.

Seda Sayan’da altta kalmadı ve “Elli kere dile getirdim bir kere daha dile getiriyorum bir daha da sormasınlar. Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam da. Bir daha konuşturmayın beni. Bunu bilen gayet iyi bilir. Bilmeyen de iyi öğrensin” demişti.

Güldür Güldür Hükümet Eleştirileri Sosyal Medyada Gündem Oldu!

Güldür Güldür Hükümet Eleştirileri Sosyal Medyada Gündem Oldu!

Demet Akalın ise bunun üzerine “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te Sakın inanmayın böyle abuk sabuk haberlere canlı yayın yapamam çocuklar diye mesaj attın. Ben de, Sıkıntı yok dedim. Cuma günü program bitişi, Ben başlıyorum diye sormadan mesaj attın. Biz ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez. Sen bunu daha iyi bilirsin. Profesyonellikte her şey olur. Son açıklamam ama beni seninle yanak yanağa göremezler. Bilgine” ifadelerini kullanmıştı.İkilinin birbirlerine yaptığı paylaşımlar sonrası yapım şirketi Global Medya’da da bir açıklama paylaşımı yaptı. Global Medya yaptığı paylaşımda;

 “Global medya aracılığıyla Star TV için hazırlanan ve başarılı bir sezonun ardından final yapan ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programı anlaşmade öngörülmüş olduğu tarihte sona ermiştir. Her iki taraf da anlaşmanin gereğini eksiksiz bir biçimde yerine getirmiştir. Hemen akabinde de sayın Seda Sayan’a teklif götürülmüş ve yine Star TV’de yeni sezonda yayınlanmak üzere başka bir program için kendisiyle anlaşma sağlanmıştır. Dolayısıyla bir programın bitirilip diğer bir program için anlaşma yapılmasının birbiriyle ilintisi yoktur. Sözleşme süresi sonunda biten bir programın ardından başka bir program için görüşmelerin yapılması doğal bir zamantir. Bu vesile ile Global Medya olarak kıymetli sanatçılarımız Demet Akalın ve Alişan’a bir kez daha teşekkür ediyor, Türkiye’nin sultanı Seda Sayan’a da ‘Hoş geldiniz’ diyoruz.” açıklamasında bulundu.

DAHA ÖNCE DE AYNI SUÇAMA YAPILMIŞTI!

Tüm bunlar ise reklam mı sorusunu akllara getirdi. Seda Sayan bundan önce de Yemekteyiz programını Onur Büyüktopçu’nun elinden alması ile suçlanmış ardından ise Gelinim Mutfakta programını yine Onur Büyüktopçu’nun elinden aldığı ile gündem olmuştu. Bu sefer Demet Akalın ile yapılan tartışmalar da program öncesi reklamlar diye yorumlandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün