Diziler

Üzen Haber Geldi! Teşkilat Dizisinde Başroller Veda Ediyor!

Üzen Haber Geldi! Teşkilat Dizisinde Başroller Veda Ediyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Üzen Haber Geldi! Teşkilat Dizisinde Başroller Veda Ediyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Üzen Haber Geldi! Teşkilat Dizisinde Başroller Veda Ediyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Üzen Haber Geldi! Teşkilat Dizisinde Başroller Veda Ediyor!

TRT’nin ilk bölümü ile rekorlar kırıdğı reyting birincisi dizisi Teşkilat’ta korkulan oldu. Dizide ki başrol krizi kötü neticelendi!

Çağlar Ertuğrul, Ezgi Şenler, Ezgi Eyüboğlu, Deniz Baysal gibi isimlerin başrolünde olduğu Teşkilat dizisindeki kriz büyüdü! Çağlar Ertuğrul ile dizinin yapım şirketi Tims&B içindeki anlaşmazlık düzelmedi! Kriz büyüdü ve ayrılık kararı kesinleşti. 

İzleyenlerin milliyetçilik duygusunu kabartmayı başarıyla sağlayan ve kısa bir sürede büyük bir fan kitlesini yaratan Teşkilat dizisindeki kriz kötü neticelendi! Yapım ile Çağlar Ertuğrul içindeki kriz mutlu sonla sonuçlanmadı. 

Geçen günlerde sevgilisi ile görüntülenen Çağlar Ertuğrul, muhabirlere hiç bir şery belli etmemiş ve çekimler için Ankara’ya döneceğini söylemişti.

Teşkilat dizisi hayranlarına çok kötü bilgi geldi. Bir süredir devam eden Çağlar Ertuğrul krizi ayrılıkla sonuçlanıyor. Dizinin yapım şirketinin kendisine verilen kelimeleri tutmadığı gerekçesiyle diziden ayrılma isteiğinin ileten Çağlar Ertuğrul ikna edilemedi. 

14. bölümde sezon finali yapacak dizinins konusu apar topar değiştirildi. Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılmak istemesi üzerine senaryo yeniden kurgulanarak Serdar kişiliğinin diziye vedası sağlandı. 

Yalnız başlayan, yalnız bitirir!

Çağlar Ertuğrul bir önceki günlerde Serdar karkaterinin ölümü gibi bir fotoğraf paylaşarak “Yalnz başlayan, yalnız bitirir” diye yazmıştı. Bu paylaşımın altında meğer ayrılık mesajı varmı!

Yapım şirketinin kendisine verdiği kelimeleri tutmadığını söykeyen Çağlar Ertuğrul, diziden ayrılmak istediğini yapımcıya iletti. Yapım şirketinin Ertuğrul’u ikna çabaları ise sonuç vermedi. Yakışıklı oyuncu diziden ayrılma yönündeki kararının kesin olduğunu söyleyince, senaryo Serdar kişiliğinin  vedası için yeniden yazıldı!

Çağlar Ertuğrul’un ayrılmak istemesi üzerine Deniz Baysal’ın da veda etmek istediği kulislerde dolanan bilgiler içinde yer aldı. Yakın arkadaş olduğu bilinen ve önceden de Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizide partner olan Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul’un Teşkilat dizisine veda etme kararlarından sonuç ne çıkacak?

Lakin bir umut var!

Sadakatsiz 31. Bölüm 3. Fragman! Asya ve Derin Ölüyor Mu? Melis Sezen ve Cansu Dere Ayrılıyor Mu?

Sadakatsiz 31. Bölüm 3. Fragman! Asya ve Derin Ölüyor Mu? Melis Sezen ve Cansu Dere Ayrılıyor Mu?

Teşkilat hayranları her ne kadar bu korkuyla baş başa kalsa da ufak bir umut hala sürüyor. Dizinin başrolü Çağlar Ertuğrul’un diziden çıkmasını göze almak istemeyen yapım şirketi son bir ikna çabası ile yakışıklı oyuncunun kapısını çalacak. 

Teşkilat dizisinin Serdar kişiliği olmadan nasıl süreceği, yerine hangi ünlü ismin geleceği ise plan B olarak şimdiden yerini etti. Yapım şirketi Çağlar Ertuğrul’un ikna edilememesi halinde yerine gelecek isim için görüşme çalışmalarına başladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün