Sen Çal Kapımı sezon finali ne zaman yayınlanacak? SÇK yeni bölüm tarihi!

Sen Çal Kapımı sezon finali ne zaman yayına girecek? SÇK yeni bölüm tarihi!, arayışı içine giren okurlarımız için Sen Çal Kapımı sezon finali ne zaman yayına girecek? SÇK yeni bölüm tarihi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sen Çal Kapımı sezon finali ne zaman yayına girecek? SÇK yeni bölüm tarihi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı sezon finali ne zaman yayına girecek? SÇK yeni bölüm tarihi!

Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in paylaşımı yaptığı Sen Çal Kapımı adlı dizi geçtiğimiz hafta cumartesi sezon finali bölümü ekranlara gelmemişti. Bu nedenle dizi takipçileri sezon finali bölümünün ne zaman yayınlanacağını düşünüyor. Peki Sen Çal Kapımı sezon finali ne zaman?

Sen Çal Kapımı’nın yayın gününde Savaşçı dizisinin yeni sezonun başlamasının ardından seyirci büyük bir şok yaşadı. Sen Çal Kapımı’nın final yaptığını düşündü. Lakin  sette yaşanan Koronavirüs vakaları sebebiyle bir haftalık ara verildiği bilgisine ulaşıldı.

Sezon finali ne zaman yayına girecek?

Sen Çal Kapımı 39.sezon finali bölümü ile 17 Nisan Cumartesi Savaşçı yeni bölümden hemen sonra saat 22:45’te ekranlara gelecek. Oyuncu ekibinde bulunan Neslihan Yeldan, Melisa Döngel, Bige Önal, Evrim Doğan, Anıl İlter, Sarp Bozkurt , Alican Aytekin gibi başarılı isimler olduğu Sen Çal Kapımı dizisi Haziran ayında yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam edecek.

Yaz sezonunda da ekranlarda yer almaya devam edecek olan romantik komedi türündeki Sen Çal Kapımı dizisi senaryoda da değişiklikler yapılarak daha keyifli hale gelmeye başladı. Özellikle yayına giren son bölümde Eda ve Serkan’ın dedektifler gibi iz sürmesi gündeme damga vurdu. Sosyal
platformlarda tekrar bölümleri ve yurtdışı izlenim oranı yüksek miktarda olan dizi tüm yaz ekranlarda bulunacak. Bu nedenle kadroda da yeni isimler görülecek.

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturduğu, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstüne aldığı ve konusunu ise Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı bi hayli beğeni alan Fox Tv bi hayli beğeni alan dizisi tüm yaz heyecanlı sahneleri ile ekranlarda olacak. Yayınlanma Zamanı: 15 Nisan 2021, 11:12

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker