Biyografi

Taner Tolga Tarlacı Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Taner Tolga Tarlacı kimdir?, Taner Tolga Tarlacı kaç yaşında?, Taner Tolga Tarlacı evi nerede?, Taner Tolga Tarlacı nerelidir? Taner Tolga Tarlacı ev adresi?, Taner Tolga Tarlacı kaç yaşında?, Taner Tolga Tarlacı nerede oturuyor?, Taner Tolga Tarlacı nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Taner Tolga Tarlacı hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 02.Eylül.1984 senesinde doğan Taner Tolga Tarlacı şu an için 37 yaşında ve Başak burcundandır. Taner Tolga Tarlacı doğum yeri ise Hamburg, Almanya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Taner Tolga Tarlacı Kimdir? – Taner Tolga Tarlacı Evi Nerede? – Taner Tolga Tarlacı Nerede Oturuyor?

Taner Tolga Tarlacı Kimdir?, evi nerede?

Nam-ı diğer 3T, ohh yeaah

Taner Tolga Tarlacı, 2 Eylül 1984 tarihinde Almanya, Hamburg’da doğmuştur. Annesi Almanya’da hemşirelik yaptı. Esasen Kayseri’lidir. Annesi Hatice Kübra Tarlacı, babası Ahmet Tarlacı’dır. Kendinden 10 yaş büyük Yasmin adında ablası mevcuttur. Hiperaktif bir çocukluk geçirmiştir. 8 yaşına kadar Almanya’da okudu. Sonra Türkiye’ye Mersin’e taşınıp yerleştiler.

Mersin’de evleri mevcuttur. Orada ikamet etmektedirler. Ortaokulu ve Liseyi Mersin’de okudu. Taner 2005 senesinden beri Kıbrıs’da yaşamaktadır. 2012 senesinde Girne Amerikan Üniversitesinde Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldu.

2004-2005 senesinde BBG yarışmasına girmek istedi, Mersin‘den kalkıp İstanbul‘a gitti, fakat elemeleri geçemedi.

2007 senesinde Girne Amerikan Üniversitesinin bir erkek güzellik müsabakasında üçüncü gelmiştir.

Taner; 2010 senesinde jüri kullanıcı hesabıni Acun Ilıcalı ile Hülya Avşar ve Ali Taran’ın yaptığı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı programa katıldı. Ancak birinci turda elendi.

Taner Tolga Tarlacı, 2011 senesinde Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Alp Kırşan’ında Dominik’den sunuculuk yaptığı Survivor Ünlüler – Gönüllüler adlı yarışmada farklı enteresan konuşmaları ve hiperaktif yapısıyla dikkatleri üzerine toplamış bir yarışmacıdır. Bu yarışmada Ünlülerde; Asena Onur Çakmak, Derya Büyükuncu, Ebru Destan, Nihat Doğan, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Zeynep Tunuslu yarışırken, Derya Büyükuncu birinci, Nihat Doğan ikinci ve gönüllüler takımında olan Taner üçüncü olmuştur.

Korkusuz olarak tanıdığımız bildiğimiz Taner aslında uçağa binmekten fazla korkuyormuş.

Taner Tolga Tarlacı, Türkçe, Almanca, İngilizce ve Kıbrıs aksanı konuşmaktadır.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün