Kamu ve Özel İş İlanları

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Trabzon Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Trabzon Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Trabzon Büyükşehir Belediyesi

Adil, güler yüzlü ve kalite esaslı hizmetler üreten Trabzon Büyükşehir Belediyesi, resmi ve kurumsal yapıya sahiptir. Bu bağlamda farklı zamanlarda personel ihtiyacı ortaya çıkabilir. Buna benzer durumlarda gerekli izin ve onaylardan sonra, açıklamalar yapılır.

Bunlar hem resmi gazeteden, hem de Trabzon Büyükşehir Belediye’sinin kendi sitesinden takip edilebilir. Başvuru tarihini kaçırılmaması için, düzenli olarak inceleme yapılmalıdır. Ziya ilanların başvuru tarihleri belirli bir zaman aralığındadır.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Çevreye karşı sorumlu, sağlıklı, sürdürülebilir ve güvenli kentleşme sağlayan Trabzon Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde çok sayıda pozisyon bulundurur. Bunlardan bir tanesi de işçidir. Eğer kurumda bu yönde bir gereksinim, ihtiyaç görülmektedirsa gerekli açıklamalar yapılır.

Yeni alınacak personel, çalışma saatlerini de merak eder. Bu hususta halihazırdaki işçilerle saatler aynıdır. Eğer mesai dışında çalışma olursa, ek mesai ücreti de söz konusudur. İlanları takip etmek istiyorsanız Belediye’nin kendi sitesine gidebilir veya doğrudan kuruma gidip danışabilirsiniz. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi içinde memur kadroları da yer alır. Burada alımlar, tahmin edileceği üzere KPSS gerektirebilir. Dolayısıyla adayların bu sınava girerek, bir puan alınmalıdır. Ayrıca üniversitelerin, bazı bölümlerinden mezun olma gibi şartlar da söz konusudur. Bu bağlamda adaylar, aldığı puan ve mezun olduğu bölüm çerçevesinde tercih yapar.

Eğer bu Belediye’ye girmek istiyorsanız, tercihte mutlaka bulunmalıdır. İnsan kaynakları memurların tayin isteme, konum farklılaşması ve ilk kez işe başlaması gibi konularla ilgilenir.  Dolayısıyla bu birimden daha fazla ayrıntı alınabilir. Özgeçmiş doldururken önceki iş tecrübelerini ve tüm kabiliyetlerini girmek, daha olumlu değerlendirme sağlayabilir. 

Ayrıca ilanda bazı belgeler de adaylardan talep edilebilir. Bunlardan bazıları,

 1. Fotoğraf,
 2. Devamlı görev yapmaya engel olmadığına yönelik beyan,
 3. Erkekler için askerlikle ilişik olmadığına dair beyan,
 4. ÖSYM sitesinden elde edilen doğrulama kodlu KPSS sonuç belgesi,
 5. Mezuniyet belgesi veya diplomanın aslı yahut noter onaylı sureti,
 6. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartı fotokopisi,
 7. Başvuru formu gibi olabilir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar, gerekli tüm evrakları ilandan inceleyerek, elde etmelidir. Zira eksik belge müracaatın tamamlanmasına engel olabilir. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Trabzon Büyükşehir Belediyesi kapsamı içinde farklı pozisyonlar mevcuttur. Zaman içinde ihtiyaçlar yaşandıkça, gerekli ilanlar da resmi biçimde açıklamalur. Dolayısıyla her ilanda farklı pozisyonlar olabilir.

Başvuru tarihi geçen bir ilana müracaat edilemeyeceği için, adaylar her gün gerekli kontrolleri yapmalıdır. Ardından da açıklama verilince ayrıntı kısmıyla incelenip, başvuru gerçekleşmelidir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Trabzon Büyükşehir Belediye’sinde çalışılabilecek çok sayıda pozisyon mevcuttur. Bunlardan bir kısmı,

 1. Çaycı,
 2. Yardımcı,
 3. Şoför,
 4. Zabıta,
 5. Arşivci,
 6. Memur,
 7. İşçi,
 8. Park ve bahçe işçisi,
 9. Güvenlik,
 10. Temizlikçi gibidir.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Trabzon Büyükşehir Belediyesi bir ilan verdiğinde genel e özel şartlar, pozisyon, başvuru şekli, tarihi ve yeri hakkına geniş bir şekilde bilgi verir. Dolayısıyla adayların takipte kalması ve ardından ilanı dikkatlice okuması yeterli gelmektedir

Trabzon Güncel İş İlanları

Trabzon’da güncel olarak iş ilanları bulunur. Bunların takibi ve başvurusu Kariyer.net, SecretCV ve Yenibiris.com üzerinden yapılabilir. Özel sektörde söz konusu iş ilanları incelendiğinde bazılarının,

 1. Aşçıbaşı,
 2. Güvenlik Vardiya Amiri,
 3. Bakım Arıza Teknisyeni,
 4. Satış Danışmanı,
 5. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
 6. Kasa Sorumlusu,
 7. Mağaza Müdürü

Şeklinde olduğu görülür. Siteler incelerek, detaylar alınabilir.

Ek olarak Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Trabzon iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Trabzon iline ait güncel personel alımı paylaşımları içinFacebooksayfamızı beğenin.

Akçabat belediyesi iş ilanları için Tıklayın!!.

Araklı belediyesi iş ilanları için Tıklayın!!.

Of belediyesi iş ilanları için Tıklayın!!.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün