Bilgi

Ünlülerin Oynadığı Oyunlar ( Pubg Mobile 1.Sırada )

Ünlülerin Oynadığı Oyunlar ( Pubg Mobile 1.Sırada ), arayışı içine giren okurlarımız için Ünlülerin Oynadığı Oyunlar ( Pubg Mobile 1.Sırada ) ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ünlülerin Oynadığı Oyunlar ( Pubg Mobile 1.Sırada ) sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ünlülerin Oynadığı Oyunlar ( Pubg Mobile 1.Sırada )

Mobil oyunlar içinde bi hayli hızlı bir biçimde zirveye git gide artan PUBG Mobile 2018 senesinde piyasaya sürüldü. İlk çıktığı günden bu yana milyonlarca oyuncunun favori oyunu durumuna gelen PUBG Mobile ünlü isimleri de etkisi altına aldı.

İndirmesi ve oynaması ücretsiz bir oyun olan PUBG Mobile toplamda 100 milyondan fazla kez indirilmeye sahip. Bu oyunda kişiliğinize bazı avantajlar sağlayan eşyaları satın alabilmek için hesabınıza PUBG Mobile UCyükleme yapmanız gerekiyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan oyun içi mağazasından satın alabildikleri eşyalar ile oyuncuların oyun keyfi ikiye katlanıyor.

Pubg Mobile Uc Adresi : https://www.gamesatis.com/pubg-mobile-uc

7’den 70’e Herkesin İlgi Odağı!

Oyun içinde toplumun her kesiminde insana rastlanabiliyor. Bazı zaman ünlü bir şarkıcıyla arada bir de ünlü bir oyuncuyla aynı oyunda yer almak bu oyunda sıradan bir şey olarak kabul ediliyor. Çoğunlukla gençlerin oynadığı oyunu oynamanın hiçbir yaşı olmadığını ise oyunda her yaştan oyuncuyla karşı karşıya geldiğımızda anlıyoruz.

PUBG Mobile UC kodu alarak hesabınıza yüklediğiniz PUBG Mobile UC ile oyun mağazasından istediğiniz eşyayı elde etmeniz kolay bir şekilde.  Oyuncular hesaplarına UC yüklemek istediğinde PUBG Mobile Ucuz UC ilanlarını inceliyor. Her yaştan insana hitap eden bu oyunda PUBG Mobile UC alma ve kostümlere sahip olma herkesin yapabileceği bir iş.

PUBG Mobile UC fiyat aralıkları almak istediğiniz UC miktarına göre değişse de her bütçeye ve her ihtiyaca uygun miktarda alabileceğiniz PUBG Mobile UC satın al ucuz ilanları da kullanıcılara faydalı oluyor.

İşte O İsimler ;

–          Murat Boz – Tam bir Pubg Hayranı

–          Okan Kurt – Demet Akalı’nın kocasıda bir pubg sever

–          Uraz Kaygılaroğlu – Tam bir CSGO Oyuncusu

–          Enes Batur – WoW Oyuncusu

PUBG Mobile Haritasında Herkesin Rengi Farklı

Ozan Güven Oyunculuğa Geri Dönüyor!

Ozan Güven Oyunculuğa Geri Dönüyor!

Oyunun en güzel özelliklerinden birisi olan ve diğer oyunculardan değişiklik gösterme imkânı sunan kostümler ile her oyuncu değişik bir renge bürünüyor. Kostüm almaya karar veren oyuncular PUBG Mobile UC satın al adı altında binlerce ilanla karşılaşıyor. Silahının ve kullandığı aracın rengini bile değiştirme imkânına sahip olan oyuncular gamesatis.com sitesini güvenerek kullanıyor. İstediği eşyaya sahip olmak isteyen kullanıcılar, kolay ve kullanışlı bir ara yüze sahip olan gamesatis.com sitesini tercih ederek kendi rengini, tarzını ve şeklini ortaya koyarak mücadele etmenin heyecanına ortak oluyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün