Diziler

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncularından Yapımcının Final Kararına Büyük Tepki: Kul Hakkı Yeme

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncularından Yapımcının Final Kararına Büyük Tepki: Kul Hakkı Yeme, arayışı içine giren okurlarımız için Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncularından Yapımcının Final Kararına Büyük Tepki: Kul Hakkı Yeme ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncularından Yapımcının Final Kararına Büyük Tepki: Kul Hakkı Yeme sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncularından Yapımcının Final Kararına Büyük Tepki: Kul Hakkı Yeme

TRT’nin tarihi dizilerinden birisi olan ve reyting rekorları kıran dizisi Uyanış Büyük Selçuklu’da oyuncuların sitemleri sürüyor. 

Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları yapım şirketi ve TRT’ye demediklerini bırakmadı! Buğra Gülsoy, Ekin Koç ve diğer UBS oyuncuları yapımcı Emre Konuk’a karşı açık açık yazamadılar ama imalı paylaşımlar yaptılar. 

 Uyanış Büyük Selçuklu dizisi final yapma ve geriye dönük yeni bir dizi çekme kararı Uyanış Büyük Selçuklu oyuncularına haksızlık olarak görüldü. Başya seyirciler ardından oyuncular kendilerine haksızlık olarak yapımcı Emre Konuk’a ve TRT’ye tepki tweetleri attı.

TRT'den Flaş Final Kararları! 3 Diziyi Birden Bitiriyor!

TRT’den Flaş Final Kararları! 3 Diziyi Birden Bitiriyor!

Uyanış Büyük Selçuklu seyircileri dizilerinin final kararına tepki verirken, dizinin oyuncuları da kendilerine haksızlık yapıldığını düşünüyor. 

BUĞRA GÜLSOY’DAN MANİDAR PAYLAŞIM

Uyanış Büyük Selçuklu dizinin hayranları da sosyal platformda özellikle dizinin yapımcısı Emre Konuk’a büyük tepki gösterdi. Dizinin hayranları kendilerine haksızlık yapıldığını söylerken, dizinin oyuncuları da alınan final kararı ile işsiz kaldı ve bu duruma tepki gösterdi.

Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları yaptıkları paylaşımda imalı göndermelerde bulundu. Uyanış Büyük Selçuklu başrollerinden Buğra Gülsoy paylaşımı yaptığı hikayede ” Hak yeme, yalan söyleme, tutamayacağın sözler verme” diye yazdığı bir paylaşım yaptı.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün