Diziler

Yasak Elma Dizisinden Ayrıldı! Diziye Veda Eden İsim Belli Oldu!

Yasak Elma Dizisinden Ayrıldı! Diziye Veda Eden İsim Belli Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak Elma Dizisinden Ayrıldı! Diziye Veda Eden İsim Belli Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma Dizisinden Ayrıldı! Diziye Veda Eden İsim Belli Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak Elma Dizisinden Ayrıldı! Diziye Veda Eden İsim Belli Oldu!

Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade’nin olduğu Yasak Elma dizisinde diziden ölerek ayrılan isim belirlendi. Yasak Elma son bölüm fgramnında 1 ölü 1 yararlı haberi oldup görülüyordu. Diziye ölerek veda eden isim bilgisi verildi.

Fenomen dizi Yasak Elma’da yine bomba gibi bir bölüm seyircileri bekliyor. Pazartesi akşamlarının reyting birincisi dizisi Yasak Elma son bölümde sürpriz oyuncu diziye veda ediyor. Peki yerine gelen kişi olacak?

Fenomen dizi Yasak Elma her sezon kendini aşarak seyircilere bi hayli keyifli anlar yaşatıyor. Bu sezon ortasında büyük bir sürprizle Talat Bulut, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç’ı kadrosunda bulunann çıkgit gide artan, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Gülenay Kalan gibi yeni oyuncuların girmesi ve Şahika’nın sempatikliğinin ön plana çıkmasıyla daha da başarılı bir hale gelen Yasak Elma’da yine olaylar olaylar!

Bu sezon rüya bölüm ile seyirciye etrs köşe yaşatan Yasak Elma dizinin takipçilerini şaşırtmaya sürdürmekte. Yıldız, Şahika ve Ender’in mizahı ile keyifli anlar yaşatan entirkaları ile şoke eden ve Barış Kılıç’ın geri dönmesiyle dizinin aşk sever kitlesini de kendine çeken Yasak Elma’da yine enteresan bir bölüm ekranlara gelecek.

Şevval Sam’ın diziden ayrılacağı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Yasak Elma’da Ender’in ayrılması ile dizinin nasıl ilerleyebileceği merak konusu olmuştu. Yıldız, Şahika ve Ender’siz bir Yasak Elma’nın olmayacağını söyleyen dizinin takipçilerini dinleyen yapım ekibi ters köşe bir ölüm yaşatacak.

DİZİDEN A YRILAN İSİM BELLİ OLDU

Yasak Elma’da yine dopdolu bir bölüm ekranlara gelecek. Entrika ve mizahın harmanlandığı ve seyircilere keyifli anlar yaşatan popüler dizi yine çok konuşulacak bir bölümle ekranlara geliyor. Dizinin 26 Nisan 2021 Pazartesi son yayına girecek bölümünde Cansu eline silahı alarak Hasan Ali Bey’in konağındaki partiyi basacak. Yıldız’ı öldürmek isteyen Cansu’nun planı yine bambşaka ölümlere neden olacak.

Yasak Elma’ya girmesiyle şimşekleri üzerine çeken bir karkatere hayat veren Nilperi Şahinkaya diziye veda ediyor. Dizide Cansu karkaterine hayat veren dizinin seyircileri aracılığıyla en sevilmeyen karakterlerden biri olmayı başaran Cansu son yapacağını da yaparak diziye veda ediyor. Yasak Elma yeni bölüm fragmanında ölecek ismin Cansu olduğu bilgisine ulaşıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün