Yasak Elma’da bugün Kim Ölecek! Başrol Diziden Ayrıldı! 1 Ölü 1 Yaralı 1 Bebek Geliyor!

Yasak Elma’da bugün Kim Ölecek! Başrol Diziden Ayrıldı! 1 Ölü 1 Yaralı 1 Bebek Geliyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak Elma’da bugün Kim Ölecek! Başrol Diziden Ayrıldı! 1 Ölü 1 Yaralı 1 Bebek Geliyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma’da bugün Kim Ölecek! Başrol Diziden Ayrıldı! 1 Ölü 1 Yaralı 1 Bebek Geliyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak Elma’da bugün Kim Ölecek! Başrol Diziden Ayrıldı! 1 Ölü 1 Yaralı 1 Bebek Geliyor!

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavdazade’nin olduğu Yasak Elma’da yeni sezon bilgisine ulaşıldı. Dizinin sezona veda bölümünde adeta olaylar olaylar var! 

Pazartesi akşamlarının reyting birincisi dizisi Yasak Elma sezon sonu bölümü bi hayli hareketli geçecek! Yasak Elma’da bir oyuncu aryılırken bir de bebek geliyor! Yasak Elma yeni sezona çok değişik sürprizlerde gelecek.

BOMBA BİR SEZON FİNALİ BÖLÜMÜ GELİYOR

Fenomen dizi Yasak Elma’da sezon finali bölümünde büyük entrtikalar yaşanacak. Dizi sezon sonu bölümünde bir ölü bir yaralı ve bir de bebekle elveda diyecek. Peki Yasak Elma’ya hangi oyuncu veda ediyor? Yasak Elma dizisinin final bölümünde yaşanacaklar sızdırıldı! Görünüşe göre sezon finali yine seyircilerin ağızlarını açık bırakacak bir senaryo ile ekranlara elveda diyecek.

Yasak Elma dizisinin önce final yapacağı söylenmiş ardından da Şevval Sam’ın diziden ayrılacağı iddia edilmişti. Lakin dizi yeni sezonda da devam edecek. Hatta sezon finali bölümünde yaşanacaklar öyle böyle olaylar değil!

Şevval Sam’ın diziden ayrılacağı haberleri halen netlik kazanmadı. Dizinin fenomen karkateri olan Ender’siz bir Yasak Elma zaten düşünülemiyordu. Lakin diziden bir birinin sezon finali bölümünde ölerek veda edeceği bilgisine ulaşıldı.

KİM ÖLECEK?

Yasak Elma’dan gelen haber kanallarına göre dizinin sezon finalinde bir ölü bir yaralı bir de bebek göreceğiz. Peki bunlar kim olacak? Sosyal medya ölen kişi Ender, Şahika, Asuman veya Cansu olabileceği tartışılırken Şahika ve Ender’in diziden ayrılması durumunda dizinin nasıl devam edebileceği merak konusu. Yani Şahika, Ender ve Yıldız’sız bir Yasak Elma’nın fragmanı dahi düşülünemiyor.

Peki o zaman kim ölecek?

Cansu kişiliğinin ölebileceği şuan için en yakın isim olarak görülürken seyirciyi ters köşe yapmayı seven Yasak Elma’da her an başrol karakterlerinden bir diğeride diziye veda edebilir. Gülenay Kalkan diziye halen girmişken Feride Hanım’ın da veda edebileceği konuşulduğunda de değinelim. 

Lakin kulislerde konuşulanlara göre yeni sezonda diziden yalnızca 1 değil bir kaç birinin ayrılabileceği iddialarına ulaştık. İddialar netlik kazandığı takdirde bu bireylerin kimler olaağını sizlerle payalşacağız. 

Yayınlanma Zamanı: 03 Mayıs 2021, 02:00

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün